صفحه اصلی / Death Stranding / استودیو Kojima Productions به دنبال ورود به عرصه فیلم سازی است

استودیو Kojima Productions به دنبال ورود به عرصه فیلم سازی است

استودیو Kojima Productions اخیرا اولین بازی خود به نام Death Stranding را عرضه کرده است. این استودیو در سال ۲۰۱۵ سرهم شد اما به نظر می رسد که انگیزه هایی برای ورود به عرصه فیلم سازی نیز دارد. اخیرا هیدئو کوجیما گفته است که او توانایی ساخت یک فیلم سینمایی را دارد و به خود اعتماد دارد.

کوجیما در مورد ورود به دنیای کارگردانی و فیلم سازی گفته است که:

استودیو Kojima Productions به دنبال ورود به عرصه فیلم سازی استدر آینده استودیو Kojima Productions شروع به ساخت فیلم نیز خواهد کرد. اگر بتوانید چیزی را خوب انجام دهید آنگاه می توانید همه چیز را با همین کیفیت انجام دهید.

البته صحبت او آنچنان که باید منطقی نیست زیرا که فیلم سازی با ساخت بازی دنیایی متفاوت دارد. به هر حال استودیویی که کوجیما سر هم کرده است المان های ساخت یک فیلم موفق را دارد. این استودیو استایل سینمایی دارد و اگر دقت کنید، Death Stranding نیز بر پایه بازیگران مشهوری مانند Norman Reedus که در سریال موفق مردگان متحرک حضور داشت ساخته شده است. خود کوجیما نیز عاشق ساخت کات سین های بلند مدت است و شخصا نیز به سینما خیلی نزدیک است.

کوجیما در مصاحبه جدیدش نیز عنوان کرده بود که به دنبال فیلم سازی است و او عاشق ساخت یک فیلم بزرگ است. به هر حال توانایی او نیز توسط کارگردان های مطرح دنیای هالیوود تایید شده است و باید دید که چه زمانی این اتفاق خواهد افتاد. کوجیما همچنین در مورد بحث بزرگ استریم بازی نیز صحبت کرده است. او باور دارد که:

من فکر می کنم که در سالهای آینده، صنعت بازی به سمت استریم بازی برود. فیلم ها، سریال و بازی ها همگی استریم خواهند شد و از آنها روی آیپد، آیفون یا هر صفحه نمایش دیگری لذت هر جا و هر لحظه لذت خواهید برد.

هنوز بازی Death Stranding بیرون نیامده است اما کات سین های به کار رفته در Metal Gears Solid فوق العاده بودند و شم فیلم سازی کوجیما را می رسانند. نظر شما چیست؟

منبع: PCGAMER


Source link

این مطالب را نیز ببینید!

Sony Worldwide Studios به ساخت بازی های داستانی و شخصیت محور ادامه خواهد داد

Sony Worldwide Studios به ساخت بازی های داستانی و شخصیت محور ادامه خواهد داد

این نسل از کنسول های بازی را قطعا سونی با بازی های اختصاصی فوق العاده …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *