صفحه اصلی / Call of Duty Modern Warfare / این FIFA 20 شکست ناپذیر

این FIFA 20 شکست ناپذیر

بالاخره آمار و ارقام فروش بازی های ویدیویی در هفته گذشته کشور بریتانیا منتشر شد. بازهم مانند هفته گذشته شاهد صدرنشنینی بازی FIFA 20 هستیم و همه می دانند که این اتفاق عجیبی نیست. لیست جدید تهیه شده توسط UKIE / Gfk Chart-Track نشان دهنده یک سری تغییرات نسبت به هفته پیش است و جالب است که حتی Call of Duty: Modern Warfare نیز نتوانسته این شبیه ساز فوتبال دوست داشتنی را شکست دهد و به مقام دوم بسنده کرده است.

بزرگ ترین تغییر در مورد جایگاه سوم جدول است و این Mario Kart 8 Deluxe است که توانسته خود را بالا بشکد. این کارتینگ هیجان انگیز در هفته های گذشته روند رو به رشد را پیش گرفته است و به لطف باندل Nintendo Switch آن، میزان ماه به ماه فروش حدود ۳۰ درصد افزایش داشته است. در مقام بعدی نیز Star Wars Jedi: Fallen Order قرار دارد که موفقیت خوبی را برای Respawn و EA به ثبت رسانیده است.

از جمله بازی هایی که هفته گذشته را در مقام های بالای جدول به اتمام رساندند می توان بهPokemon Sword and Shield اشاره کرد که هنوز بین ۱۰ بازی قرار دارد و این در حالی است که جایگاه اول چارت ژاپن به دست این بازی است. Just Dance 2020 نیز که یک بازی پیرامون رقص است توانسته جایگاه ۶ جدول این هفته را به دست آورد. فروش این باز نیز به لطف نسخه Nintendo Wii آن است که توانسته حتی از میزان فروش روی PS4 و Xbox One نیز جلو بزند!

بقیه جدول را نیز می توانید در زیر مشاهده کنید و مانند همیشه نیز نظر خود را با ما در این مورد به اشتراک بگذارید.

  1. FIFA 20
  2. Call of Duty: Modern Warfare
  3. Mario Kart 8 Deluxe
  4. Star Wars Jedi: Fallen Order
  5. Pokemon Sword
  6. Just Dance 2020
  7. Luigi’s Mansion 3
  8. Sea of Thieves
  9. Minecraft: Xbox Edition
  10. Pokemon Shield

منبع: Gaming Bolt


Source link

این مطالب را نیز ببینید!

لوگوی رسمی PS5 معرفی شد؛ تصویر درز کرده کنترلر جدید را ببینید

لوگوی رسمی PS5 معرفی شد؛ تصویر درز کرده کنترلر جدید را ببینید

تصویر کیت توسعه دهندگان کنسول PS5 مدتی است که در اینترنت دست به دست می …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *