صفحه اصلی / Splinter Cell / برای Splinter Cell جدید باید زمان مناسبی برای بازگشتش انتخاب کنیم

برای Splinter Cell جدید باید زمان مناسبی برای بازگشتش انتخاب کنیم

در میان تمامی فرانچایزهایی که یوبی سافت تا به حال تولید کرده است، یکی از آنها فوق العاده محبوب است و افراد زیادی را عاشق خود کرده است. Splinter Cell از سال ۲۰۱۳ و نسخه Splinter Cell: Blacklist تا به حال در خواب بوده است و مدت هاست که منتظر بازگشتش هستیم. از آن زمان تا به حال گزارش هایی در این مورد وجود داشته است و هیچ کدام از آنها تا به حال درست از آب درنیامده اند اما حالا یوبی سافت به طور رسمی از احتمال بازگشت بازی گفته است.

یوبی سافت قبلا گفته بود که هیچ کاری در مورد این فرانچایز انجام نداده است و همچنین به دلیل فرمت قدیمی بازی، لازم است که بازگشتی فوق العاده داشته باشد و بتواند طرفداران قدیمی را راضی کند که کار سختی است. اخیرا وب سایتی چینی گفتگویی با مدیرعامل این کمپانی فرانسوی داشته است و دوباره بحث Splinter Cell به میدان آمده است. Yves Guillemot ابتدا روندی محافظه کارانه را در مورد این فرانچایز پیش گرفت اما کمی بعد گفت که نمی داند چه زمانی Sam Fisher به میان طرفداران باز می گردد و یوبی سافت اخیرا فوق العاده روی آن فکر کرده است:

برای Splinter Cell جدید باید زمان مناسبی برای بازگشتش انتخاب کنیمدر مورد Splinter Cell ما باید آزمایش های جدیدی انجام دهیم اما روی دستگاه های کاملا متفاوت. ما در حال کاری روی این هستیم که این برند در آخر روزی بازگردد. نمی توانم بگویم کی زیرا که این زمان می برد اما باید ببینم که چه زمانی برای برگشت بازی مناسب است.

به نظر نمی رسد که یوبی سافت فعلا برنامه ای برای بازی جدید ریخته باشد و حتی این بازی در حال توسعه باشد. چند ماه پیش شنیدیم که تولید بازی جدید شروع شده است و به نظر می رسد که همگی شایعه بوده اند. Splinter Cell جدید نیاز به ایده های جدید دارد تا رسیدن به آنجا، نباید انتظار صحبت و دریافت اطلاعات را داشت.

منبع: GamingBolt


Source link

این مطالب را نیز ببینید!

آپدیت نرم افزاری 7.01 کنسول PlayStation 4 منتشر شد

آپدیت نرم افزاری ۷٫۰۱ کنسول PlayStation 4 منتشر شد

سونی اخیرا در مورد آپدیت کنسول PlayStation 4 روند کندی را پیش گرفته است و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *