صفحه اصلی / Capcom / تاریخ عرضه Resident Evil 3 Remake در فروشگاه های انگلستان مشاهده شد

تاریخ عرضه Resident Evil 3 Remake در فروشگاه های انگلستان مشاهده شد

باید گفت که وجود بازی Resident Evil 3 Remake رازی است که همه ما از آن خبر داریم. تا به حال منابع متعددی از این موضوع صحبت کرده اند و دیگر نمی توان مهر اشتباه را بر روی این شایعات گذاشت. ما شاهد لو رفتن کاور اصلی بازی در فروشگاه PlayStation بودیم و حالا به لطف همین افشاگری ها، بازی در فروشگاه های انگلستان نیز دیده شده است و حتی تاریخ عرضه آن نیز لو رفته است!

نسخه PS4 و Xbox One بازی Resident Evil 3 Remake در فروشگاه Base.com مشاهده شده اند و خودتان نیز می توانید با مراجعه به لینک  آن را مشاهده کنید. بایت گفت که تاریخ عرضه بازی نیز در کنار آن معرفی شده است و به نظر ۳۱ مارس ۲۰۲۰ روز عرضه بازی باشد. البته معمولا این تاریخ ها الکی هستند و آخرین روز سال در نظر گرفته می شوند و دراین مورد نیز اخرین روز ماه در نظر گرفته شده است.

تاریخ عرضه Resident Evil 3 Remake در فروشگاه های انگلستان مشاهده شد

در مورد تاریخ عرضه هنوز شک و گمان های زیادی وجود دارد. برای مثال اگر بازی این ماه معرفی شود، فرصت برای تبلیغات و کمپین های تبلیغاتی آن زیر یک ماه خواهد بود که برای انتشار چنین بازی بزرگی غیر منطقی است و تا به حال چنین چیزی دیده نشده است. همچنین این تاریخ به روز سه شنبه اشاره دارد و این در حالی است که Capcom تا به حال هیچ کدام از بازی های خود را روز سه شنبه عرضه نکرده است و معمولا جمعه را در نظر دارد. در مورد Resident Evil 2 Remake نیز همین اتفاق افتاد.

به هرحال بازی قرار است در جدیدترین قسمت از State of Play سونی معرفی شود و این قسمت جدید نیز امشب پخش خواهد شد. ماه مارس پر از بازی های جور وا جور است و باید دید که آیا یک عنوان جدید و بزرگ دیگر نیز به این رقابت کشنده اضافه خواهد شد یا خیر؟ نظر شما چیست؟

منبع: GamingBolt


Source link

این مطالب را نیز ببینید!

لوگوی رسمی PS5 معرفی شد؛ تصویر درز کرده کنترلر جدید را ببینید

لوگوی رسمی PS5 معرفی شد؛ تصویر درز کرده کنترلر جدید را ببینید

تصویر کیت توسعه دهندگان کنسول PS5 مدتی است که در اینترنت دست به دست می …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *