صفحه اصلی / آپدیت Infection Point / دانلود بازی کامپیوتر Infection Point نسخه PLAZA

دانلود بازی کامپیوتر Infection Point نسخه PLAZA

دانلود بازی کامپیوتر Infection Point نسخه PLAZA

Infection Point

یک بازی ضربه و دفاع درباره سرزمینی است که پر شده از زامبی هایی که به سمت شما حمله می کنند و قصد جانتان را دارند . داستان بازی درباره نشت گاز مرموزی است که در یک شهر آغاز می شود و ارتش آن شهر به شخصی فرمان می دهد که درباره این موضوع تحقیق کند و علت این حادثه و پیامدهای آن را بررسی کند . شخصی که به دنبال این ماموریت می رود شما هستید که باید حالا به این شهر بروید و پشت پرده این اتفاق را پیدا کنید . موقعیت تقریبی نشت گاز آسمان خراشی است که در وسط شهر است و شما برای یافتن کسانی که این حادثه را رقم زده اند با یک تیم راهی می شوید . بازی Infection Point دارای دو حالت داستانی و دفاعی است که در حالت داستانی شما باید وارد داستان بازی شوید و سیر داستانی آن را طی کنید اما در بخش دفاعی که درست بعد از اتمام بخش داستانی آغاز می شود می توانید مراحل بخش داستانی را به صورت آزاد طی کنید و اسلحه ها و جوایز دیگری را نیز برای خودتان باز کنید اما تمام مواردی که در این حالت باز می کنید تنها در همین حالت قابل استفاده است و ذخیره نمی شود . نبرد های این بازی بسیار هیجان انگیز است و می توانید با انواع اسلحه ها از خودتان دفاع کنید همچنین در مواقعی که با انبوهی از زامبی روبه رو می شوید می توانید با پرتاب نارنجک همه آنها را یک جا بکشید . در قسمت هایی که تاریک است بازی برای شکا یک چراغ قوه قرار داده است که با استفاده از آن می توانید راهتان را روشن کنید و به مسیر ادامه دهید . در

بازی Infection Point

می توانید هم شخصیت ها هم اسلحه ها را به روز رسانی کنید که با اینکار مراحل برای شما ساده تر می شود چرا که قدرت اسلحه های در بازی به مراتب بالاتر رفته است .

 

 

Infection Point – PLAZA

Infection Point is a quarter view Hack and slash zombie hunting game.A gas leak occurred in the city.When the city was paralyzed, the army gave orders to the main character.The order calls for searching the skyscraper where the accident began.The main character goes to his destination, killing a lot of zombies with his team.

لینک دانلود
Source link

این مطالب را نیز ببینید!

دانلود بازی Assassins Creed Odyssey The Fate of Atlantis برای کامپیوتر

دانلود بازی Assassins Creed Odyssey The Fate of Atlantis برای کامپیوتر

۴٫۷ / ۵ ( ۱۰۸ votes ) گیم‌پلیِ Odyssey متشکل از ویژگی‌های مختلفی همچون سوار‌کاری، …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *