صفحه اصلی / استراتژی / دانلود بازی Abandon Ship برای PC – نسخه FitGirl

دانلود بازی Abandon Ship برای PC – نسخه FitGirl

دانلود بازی Abandon Ship برای PC – نسخه FitGirl

دانلود بازی Abandon Ship برای PC - نسخه FitGirl

Abandon Ship عنوان یک بازی جدید استراتژیک از شرکت بازیسازی Fireblade Software میباشد که در اکتبر ۲۰۱۹ برای پلتفرم PC عرضه شده است. این بازی نبردی جدید در اقیانوس ها را به تصویر کشیده است که در آن شما میتوانید با دشمنان بسیاری مبارزه کنید. با شکست دادن هر کشتی میتوانید پول های آنان را نیز به غارت ببرید و برای کشتی خود آیتم های جدید را خریداری کنید. با پیش روی در بازی دشمنان شما نیز قوی تر خواهند شد که این مورد میتواند گیم پلی بهتری را در اختیار شما قرار دهد. در همین راستا بازی میتواند شما را برای ساعات طولانی سرگرم کند.

Abandon Ship در بخش فروشگاه ابزار و سلاح های بسیاری را دارا میباشد که با خرید هر سلاح جدید میتوانید قدرت کشتی خود را تا حد چشمگیری افزایش دهید. با قدرتمندتر شدن شما دشمنان شما نیز قوی تر خواهند شد که باید استراتژی های جدیدی را برای شکست دادن آنها در اختیار داشته باشید. همچنین نباید از هیولا های دریایی غافل شوید که در برخی اوقات ممکن است خوراک آنها شوید. بازی از طراحی و صداگذاری بسیار خوبی بهرهمند است که پیشنهاد میشود این بازی کامپیوتری را از دست ندهید.

Discover a huge amount of unique, story-filled islands across diverse biomes and themed areas: Fight ghost ships in the Haunted Seas. Ward off giant arachnids in the Spider Islands. Regions filled with poisonous gas, icebergs, cannibals and much more await.

Engage enemy ships, fortifications and sea monsters in vicious combat, employing your best tactics to out-manoeuvre and out-gun the enemy. Weather and environmental conditions affect your battles: Tidal waves, lightning strikes, volcanic bombardments and blizzards are just some of the modifiers that impact your strategy.

Abandon Ship focuses on ‘Age of Sail’ ships in a Fantasy setting, framed in an Art Style inspired by classic Naval Oil Paintings.


Source link

این مطالب را نیز ببینید!

دانلود بازی Saints Row The Third Remastered برای کامپیوتر

دانلود بازی Saints Row The Third Remastered برای کامپیوتر

آموزش نصب نسخه EpicGames Store Rip : ۱٫ دقت داشته باشید طی مراحل نصب حتماً …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *