صفحه اصلی / اکشن / دانلود بازی Alan Wake’s American Nightmare برای PC

دانلود بازی Alan Wake’s American Nightmare برای PC

دانلود بازی Alan Wake’s American Nightmare برای PC – نسخه PROPHET

دانلود بازی Alan Wake’s American Nightmare برای PC

Alan Wake’s American Nightmare عنوان یک بازی جدید میباشد که در سبک گیمهای اکشن قرار دارد و توسط شرکت بازیسازی Remedy Entertainment طراحی و در می ۲۰۱۲ برای پلتفرم PC عرضه شده است. داستانی عالی و سرگرم کننده در این بازی وجود دارد که براساس آن میتوانید برای دقایق طولانی در بازی حضور داشته باشید و سرگرم آن شوید. نویسنده بازی سم لیک میباشد. شخصی که توانست داستان بازی مکس پین را به خوبی پیاده سازی کند و آن بازی را به عنوان یکی از اصلی ترین نمونه کار های خود در کارنامه درخشانی که در اختیار دارد ذخیره کند.

این بازی در مورد نبرد بازمانده ها با زامبی هایی است که شاید تا دیروز به عنوان دوست آنها را میشناختید. اما اکنون تنها چیزی که قصد رسیدن به آن را دارند کشتن شما است. بازی از المان های بسیاری برخوردار است که با دسترسی به آنها میتوانید در مقابل این زامبی ها ایستادگی کنید. دسترسی به سلاح های مختلف و برنامه ریزی های متنوع میتواند دلیل خوبی برای زنده ماندن در این دنیای بی رحم باشد. گرافیک دیدنی در کنار صداگذاری عالی سبب خواهند شد تا با یک بازی با کیفیت سروکار داشته باشید. اکنون میتوانید بازی Alan Wake’s American Nightmare را از وبسایت پارسی دانلود دریافت کنید.

In this brand new standalone experience, Alan Wake fights the herald of darkness, the evil Mr. Scratch! A thrilling new storyline, hordes of creepy enemies, serious firepower and beautiful Arizona locations, combined with a fun and challenging new game mode make this a must for Alan Wake veterans, and the perfect jumping on point for new players!

Play the full-fledged Story Mode: You’ll be on the edge of your seat as you fight to stop your murderous evil double to take back your life… and change reality itself!


Source link

این مطالب را نیز ببینید!

Why not calling a Locksmith, 4 essential facts

We’ve all lost our key chain, for car or the house in any occasion once …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *