صفحه اصلی / indie / دانلود بازی BEYOND ENEMY LINES 2 برای PC

دانلود بازی BEYOND ENEMY LINES 2 برای PC

دانلود بازی BEYOND ENEMY LINES 2 برای PC – نسخه HOODLUM

دانلود بازی BEYOND ENEMY LINES 2 برای PC

بازی BEYOND ENEMY LINES 2  یکی از بازی های منتشر شده توسط شرکت Polygon Art می باشد. این بازی در تاریخ ۸ آگوست ۲۰۱۹ بر روی پلتفرم پی سی منتشر شده است. این بازی جزو بازی های اکشن و indie است. در این بازی که در ماموریت های نظامی مختلف و دشوار شرکت خواهید کرد با رویداد های غیرخطی مواجه خواهید شد و بایستی تصمیم های درستی بگیرید و در انجام آن ها تمام تلاش خود را به کار ببرید. در این بازی علاوه بر منهدم دشمن که در سر راهتنان قرار خواهد گرفت بایستی برای حفظ جان خود و اطرافیان خود نیز تلاش کنید.اما داستان خفظ جان خود و دوستان خود از جایی شروع می شود که در ساعت ۶ صبح شما کانکشن و ارتباط خود را با مقرر و پایگاه اصلی از دست می دهید.

پایگاه و مقرر اصلی شما در آبخازیا قرار دارد که جنوب قفقاز می باشد و علاوه بر نبود ارتباط با پایگاه، سیستم های رادیویی و موقعیت یابی و ماهواره ای نیز قطع می باشدو باید راهی برای نجات خود انتخاب کنید. محیط و گرافیکی بازی یه گونه ای است که حالت طبیعی خود را حفظ کرده و شرایط غیر خطی آن به گونه است که امکان رویداد آب و هوای مختلف و ظاهر شدن نیروهای دشمن در نقشه ای باز شرایط را علاوه بر سخت کردن ، دشوار و حتی جذاب تر کرده است در این بازی شما با ۲۰ نوع اسلحه متنوع و پرکاربرد می توانید نیروهای دشمن را منهدم کنید و با وسایل نقلیه متنوه نیز خود را به مکان های قابل امن برسانید. در آخر سایت پارسی دانلود این بازی مهیج را برای شما پیشنهاد کرده تا اوقات خوشی را سپری کرده باشید.

۲۰۰۸ – At 06:00 hours yesterday morning contact was lost with Abkhazia, an autonomous region south of the Greater Caucasus. Intercepted radio messages talk about heavy military activity. We still don’t know how it stands on the damages and the origin of the of the occupying forces are unknown.


Source link

این مطالب را نیز ببینید!

دانلود بازی Train Sim World CSX Heavy Haul برای PC

دانلود بازی Train Sim World CSX Heavy Haul برای PC

دانلود بازی Train Sim World CSX Heavy Haul برای PC نسخه جدید FitGirl قرار گرفت …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *