صفحه اصلی / ایندی / دانلود بازی Break the Game برای کامپیوتر

دانلود بازی Break the Game برای کامپیوتر

بازی Break the Game به عنوان دنباله ای بر اثر Escape the Game عرضه شده است و به شدت از بازی هایی نظیر Thomas was Alone, Undertale, The Stanley Parable, Lisa و بازی های داستان محور متنوع الهام گرفته است. در طول این بازی کوین و دیگر کاراکترها با شما صحبت خواهند کرد. بسته به انتخاب هایی که شما دارید یا مسیرهایی که می گزینید، داستان تغییر خواهد کرد و سرنوشت های مختلفی را برای کاراکترهای خود ایجاد خواهید کرد. این بازی شامل سلاح های مختلف متنوع و یک موزیک منحصربه فرد می شود که معنای بیشتری به حضور تمامی شخصیت ها در بازی می هد. بیگانگان و موارد طبیعی دیگر در بازی حضور دارند که معنای بیشتری به کلیت بازی بخشیده اند.

Break the Game PC-DARKSiDERS

دانلود بازی Break the Game برای کامپیوتر

در بازی Break the Game یک اتمسفر خاص تجربه خواهید کرد که شامل موارد خنده دار هم می شود و شما را سرگرم خواهد کرد. گرافیک بازی خوب است و موسیقی بهتر از آن عمل می کند. تعدد شخصیت ها به شما کمک می کند که بیشتر از بازی لذت ببرید و در بطن کلیت ماجرا غرق شوید. این شخصیت ها با دیالوگ های خاص خودشان در بازی حضور دارند و می توانند همدمی برای تجربه کلی بازی باشند. شاید در ابتدا به نظر برسد که با یک بازی آبکی روبرو هستیم، اما اصلا اینطور نیست و در پس گرافیک ساده بازی و شخصیت های کوچک آن، یک داستان جذاب نهفته است و خواهید دید که سازندگان به درستی از بسیاری از آثار شاخص الهام گرفته اند. بار هنری بازی عالی است و این موضوع در طراحی ترسناک مراحل به خوبی دیده می شود. الهام های بازی هم تله های خوبی را مقابل شما ایجاد می کنند که باید با فکر از آنها گذر کنید. همواره به دیالوگ های شخصیت ها اهمیت بدهید و سعی کنید انتخابی مطابق با ذات خود انجام دهید.

info

The game is the “sequel” to the small free game “Escape the Game”. The game is heavily influenced by games like Thomas was Alone, Undertale, The Stanley Parable, Lisa and various story-driven games. Throughout the whole game, Kevin and other characters will constantly talk with you. Banter on choices you do or just talk about random pointless stuff. The game also includes a collection of weapons, awesome music, aliens, the meaning of life, yadda yadda. You know, normal gaming stuff.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP

Processor: 2GHz

Memory: 1 GB RAM

Graphics: Open GL 3.2+ Compliant

Storage: 1 GB available space

Additional Notes: 1080p, 16:9 recommended

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7+

Processor: 2GHz

Memory: 2 GB RAM

Graphics: Open GL 3.2+ Compliant

Storage: 1 GB available space

Additional Notes: 1080p, 16:9 recommended

راهنمای نصب

۱) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

۲) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

۳) به نصب بازی بپردازید.

۴) فایل های موجود در پوشه DARKSiDERS را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

۵) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com


Source link

این مطالب را نیز ببینید!

دانلود بازی Vampire The Masquerade Coteries of New York برای PC

دانلود بازی Vampire The Masquerade Coteries of New York برای PC

دانلود بازی Vampire The Masquerade Coteries of New York برای PC – نسخه CODEX Vampire …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *