صفحه اصلی / ایندی / دانلود بازی Cliff Empire برای کامپیوتر

دانلود بازی Cliff Empire برای کامپیوتر

بازی Cliff Empire داستان کره زمین را در حالی که پس از یک جنگ هسته ای زندگی روی آن غیرممکن شده است، تعریف می کند. یه مه به ضخامت ۳۰۰ متری زمین را پوشانده است و دانشمندان در تلاش هستند تا حوادث را پیش بینی کرده از تمام پتانسیل های موجود برای ساخت صخره ها در مناطق کوهستانی استفاده کنند. حال شما در دل این داشمندان قرار دارید و باید زندگی بشریت را بازیابی کنید و به وضعیت عادی خودش بازگردانید. این بازی شما را در نقش فردی قرار می دهد که به دنبال فعالین جسور است و باید مدیریت ساخت سازه ها روی این صخره ها را انجام دهید. این وظایف بسیار گسترده هستند و باید به موازات چندین شهر مستقل، خود را از نظر اقتصادی توسعه دهید و پول ساخت چنین سازه هایی را کسب کنید.

Cliff Empire PC-PLAZA

دانلود بازی Cliff Empire برای کامپیوتر

بازی Cliff Empire را می توانید برای بهبود ساختار شهرها دنبال کنید و از ۱۵ نوع کالا برای این ساخت و ساز استفاده کنید. امکان جا به جایی بین دوربین سه بعدی بازی ممکن شده است و می توانید از توربین ها و نیروگاه ها برای گستردگی سازه های خود استفاده کنید. شما باید بین شهرهای مختلف ایستگاه های ارتباطی برقرار کنید و امکان ارسال سازه ها را ممکن کنید. بازی حالت های متنوعی را در اختیار شما قرار می دهد و باید لیستی از ماموریت های مهم را به انجام برسانید. این ماموریت ها حول ساخت برج های دفاعی و ایجاد ماسک های تنفسی قرار دارند و هدف کلی ممکن کردن دوباره زندگی روی کره زمین است. محیط بازی طراحی جذابی دارد و حتی انیمیشن حرکت سازه ها نیز کم کم حس و بوی مخصوصی را می گیرد. بازی کم کم گستردگی خودش را به شما نشان می دهد و زمین وارد برهه ای خاص از زندگی خودش می شود.

info

Message for survivors on the Earth’s orbit! After a nuclear war life on the surface became impossible. A 300m thick radioactive fog covered the Earth. Our scientists in the past decade predicted such course of events and used all available potential to build cliffs in the mountain region to restore life on Earth.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 or newer

Processor: 2 GHz Dual Core

Memory: 2 GB RAM

Graphics: Hardware Accelerated Graphics

DirectX: Version 9.0

Storage: 1 GB available space

راهنمای نصب

۱) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

۲) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

۳) به نصب بازی بپردازید.

۴) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

۵) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

Source link

این مطالب را نیز ببینید!

دانلود بازی Warriors Orochi 4 برای کامپیوتر + آپدیت

دانلود بازی Warriors Orochi 4 برای کامپیوتر + آپدیت

۱٫ پس از دانلود بخش اول را با برنامه Winrar استخراج نمایید. ۲٫ فایل Setup …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *