صفحه اصلی / Counter-Strike: Global Offensive nonSteam / دانلود بازی Counter-Strike: Global Offensive بکاپ استیم

دانلود بازی Counter-Strike: Global Offensive بکاپ استیم

بازی ویدیویی (Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO یک اثر تیمیه مولتی‌پلیر در ژانر اکشن و شوتر اول شخص می‌باشد که در تاریخ ۲۱ آگوست ۲۰۱۲ توسط کمپانی Valve منتشر شده است. پلتفرم‌های مقصد این عنوان مایکروسافت ویندوز، لینوکس، ایکس باکس ۳۶۰، و پلی استیشن ۳ می‌باشد. این بازی که چهارمین نسخه از سری بازی‌های Counter-Strike می‌باشد توسط موتور Source ساخته شده که توسعه دهنده آن همان کمپانی Valve می‌باشد. شما می‌توانید این عنوان را از نقطه نو دانلود کنید.

***لینک‌های آپدیت قبلی در تاریخ ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ حذف خواهند شد***

این بازی دو تیم را در مقابل هم قرار می‌دهد: Terrorist و Counter-Terrorist. هر دو تیم وظیفه دارند تیم دیگری را حذف کنند. در هر دور تمکمیل اهداف تیم برنده را مشخص می‌کند. بسته به نوع بازی تروریست‌ها با بمب گذاری یا حفاظت از گروگان‌ها و کانتر-تروریست‌ها با نجات گروگان‌ها یا خنثی سازی بمب سعی در غلبه بر تیم دیگر دارند. بازیکنان در هر دور با توجه به عملکرد فردی مقدار پول بیشتری دریافت می‌کنند تا سلاح‌های قوی‌تری خریداری کنند. بازی CS:GO از پشتیبانی سیستم Matchmaking برخوردار است که این اجازه را به بازیکنان می‌دهد تا در تیم های ۵ نفره در سرور‌ها اختصاصی با بازی بپردازند. Matchmaking تمام حالت‌های آنلاین را پشتیبانی می‌کند و از طریق Steam کنترل می‌شود همچنین مجهز به Anti-Cheat می‌باشد تا از تقلب در بازی جلوگیری کند. بازیکنان در قسمت Matchmaking هر کدام دارای رنک(Rank) خاصی می‌باشند که نشان دهنده‌ی سطح مهارت آنهاست و این سیستم به طور خودکار بازیکنان با سطح مهارت مشابه را در مسابقات در مقابل یکدیگر قرار می‌دهد.

قسمت خرید بازی شامل ۶ دسته بندی می‌شود که ۴ بخش آن را سلاح‌های گرم و یک بخش نارنجک‌ها و یک بخش ادوات می‌باشد. هر کدام از سلاح‌ها ویژگی‌های منحصرفرد خود را دارا می‌باشد همینطور نارنجک‌ها هر کدام تاثیر متمایزی دارد. در بازی هست حالت اصلی وجود دارد که شامل: Competitive، Casual، Deathmatch، Arms Race, Demolition، Wingman، Flying Scoutsman و Weapons Course می‌باشد. حالت Competetive رقابتی بین دو تیم ۵ نفره در زمان ۴۵ دقیقه است. حالت‌های Deathmatch و Casual کمتر رقابتی از است یا به عبارتی به جدیت حالت Competetive نیست و ویژگی آتش دوستانه(Friendly Fire) هم در آن غیر فعال است. حالت‌های دیگر نیز ویژگی‌های جذاب خود را دارا می‌باشد.

در ادامه شما می‌توانید بکاپ نسخه اورجینال این بازی را به طور مستقیم از سایت NovinSpot دانلود کنید.