صفحه اصلی / All in! Games / دانلود بازی Daymare 1998 برای PC

دانلود بازی Daymare 1998 برای PC

زامبی عصبانی روی کول شما می‌پرد و می‌خواهد خونتان را بمکد. تاریکی و وحشت همه‌جا را فراگرفته است. مشخص نیست در آن کوچه تاریک و ساکت کدام موجود منتظر شماست. بازی Daymare 1998 شمارا دقیقاً در این دنیای وحشت‌آمیز غرق می‌کند. بازی سوم شخص جذابی که مبارزه و پازل‌های بسیار سختی را فراهم می‌کند و باید بهروش‌های عجیبی به کشتن این بلاهای آسمانی بپردازید. استودیو Invader Studios برای خلق این بازی زحمت زیادی کشیده است. ابتدا قرار بود که یک نسخه بازسازی‌شده از بازی Resident Evil 2 را بسازند و حتی کار را شروع کرده بودند اما Capcom از انگیزه خود برای انجام چنین کاری خبر داده بود و این‌طور بود که از دل آموخته‌های این استودیو، Daymare 1998 پدید آمد و زحمت انتشار نیز به دوش استودیو Destructive Creations افتاد.

سلاحی شیمیایی در دست‌ساخت است و به‌یک‌باره اتفاق مهیبی در آزمایشگاه رخ می‌دهد. گروهی از مأموران امنیتی برای بررسی موضوع به این آزمایشگاه می‌روند و به‌یک‌باره مشخص می‌شود که این ویروس مهیب در دل انسان‌ها نفوذ کرده است. اینجاست که آرام تمام شهر به یک سری موجودات تشنه خون و خبیث تبدیل می‌شوند و مصیبت سایه تاریکش را روی شهر می‌گستراند. لازم است که ابتدا زامبی‌ها را از راه بردارید و سپس دنبال سرنخ‌ها و شواهد این واقعه بگردید. باید دلیل تبدیل‌شدن مردم شهر به زامبی‌های خون‌خوار را پیدا کنید. در این راه مواظب خودتان باشید که همه‌چیز می‌تواند در کسری از ثانیه به خشونت کشیده شود و زامبی‌های موجود در بازی Daymare 1998 نیز بی‌منطق‌تر و خشن‌تر از هر موجودی هستند که تابه‌حال دیده‌اید. هدف اصلی به دست آوردن این ماده شیمیایی خطرناک است ولی این میان مشکلی وجود دارد: شما برای چنین چیزی آموزش کافی ندیده اید!

بازی Daymare 1998 همان حس و حال بازی‌ها و فیلم‌های قدیمی را القا می‌کند. داستان ما را در عمق زندگی شخصیت‌هایی فرومی‌برد که هرکدام به‌نوعی درگیر این ویروس شده‌اند. کشتن تنها بخشی از بازی است و باید حواستان به آیتم‌های موجود در محیط باشد که هرکدام به درد یکی از پازل‌های متعدد داخل بازی می‌خورند. باوجود چندین شخصیت مختلف، می‌توانید داستان را از چند پرسپکتیو ببینید و واقعیت را چون مو از دل ماست بکشید. خبری از فانتزی نیست و هر آنچه می‌بیند بر اساس واقعیت ساخته‌شده است و برای امتحان آن، گلوله‌ای به مغز یک زامبی شلیک کنید تا ترکیدن کله او را مشاهده کنید. دنیای بازی Daymare 1998 آکنده از ترس و وحشت است و اگر از طرفداران بازی‌های ترسناک هستید، این‌یکی را به‌هیچ‌وجه از دست ندهید.

در ادامه برای دانلود بازی Daymare 1998 با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: WINDOWS 7, 8, 8.1, 10 (64-BIT Required)
Processor: Intel®Core i5-4460, 2.70GHz or AMD FX-6300 or better
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 760 or AMD Radeon R7 260x with 2 GB Video RAM
DirectX: Version 11
Storage: 23 GB available space

سیستم پیشنهادی :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: WINDOWS 7, 8, 8.1, 10 (64-BIT Required)
Processor: Intel®Core i7-3770 or AMD FX-9590 or better
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1060 or AMD Radeon RX 480 with 3GB VRAM
DirectX: Version 11
Storage: 23 GB available space

تصاویری از محیط بازی :

About This Game :

DAYMARE: 1998 is a third-person survival horror with hardcore survival mechanics and hard to kill enemies. It requires a strategical approach to combat and puzzles and offers a multi-character point of view on the story, revealing a deep and obscure lore. The scene is set with a secret research facility, a deadly chemical weapon and a special security team to investigate this incident with the potential to become much more than just a security breach. Follow the steps of an elite soldier, a helicopter pilot and a forest ranger, as they play out their roles in an event that transforms one peaceful small town into a deadly zone and its citizens into bloodthirsty monsters. Take the creatures down first, before looking for any clues and evidence to bring more sense to the mess. Keep track of your itinerary, as resources are scarce in a situation like this! Anything can happen when your daymares become real.


Source link

این مطالب را نیز ببینید!

دانلود بازی Cube Escape: Paradox برای PC

دانلود بازی Cube Escape: Paradox برای PC

دانلود بازی Cube Escape: Paradox برای PC | لینک های دانلود اصلاح شد | Cube …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *