صفحه اصلی / Dont Starve Together / دانلود بازی Don’t Starve Together برای PC

دانلود بازی Don’t Starve Together برای PC

Don’t Starve Together بازی مستقل در ژانر ماجراجویی، نقش آفرینی ساخت استودیو Klei Entertainment هست که پس از استقبال بی نظیر مخاطبان از نسخه اول یعنی Dont Starve Shipwrecked استودیو سازنده تصمیم به انتشار نسخه دوم بازی گرفت.

داستان بازی در دوره ای روایت می شود که انسان ها در حال مرگ هستند و زمین توسط بیگانگان به تسخیر درآمده و شما باید با پیدا کردن غذا و دورهم جمع کردن انسان ها به حیات ادامه دهید، تنها وظیفه شما در بازی این است که سعی کنید از گشنگی نمیرید! و زنده بمانید، در بازی می توانید با شکار حیوانات و یا استفاده از گیاهان و میوه ها برای خود غذا تهیه کنید، البته همه چیز به این آسانی ها هم نیست، در طول بازی شما باید باس ها (غول ها) و دشمنان زیادی را از پای در آورید. بسته الحاقی (DLC) جدید بازی یعنی A New Reign نیز مربوط به همین بخش است و دشمنان و مناطق جدید را از جمله غارها به بازی اضافه می کند.

گیم پلی Don’t Starve Together جذاب ترین بخش آن است جایی که باید با استفاده از هوش و خلاقیت خود بتوانید دشمنان را بدون صلاح و تنها با طبیعت از پای در آورید و هوشمندانه به دنبال غذا بگردید همچنین باید به خوبی، بقیه ی انسان ها را رهبری کنید و مانع اختلاف میان آن ها شوید، بازی دارای بخش آنلاین نیز هست که در آن باید با دوستان خود به بازی بپردازید و با کمک یکدیگر برای بقا تلاش کنید.

گرافیک Don’t Starve Together تلفیقی از عناصر دو بعدی و سه بعدی است که شباهت زیادی به بازی هایی مانند شنک دارد، با این حال گرافیک Don’t Starve Together بسیار دوست داشتنی و جذاب کار شده، گرافیک هنری و فنی بازی نیز در سطح خوبی قرار دارند و نقدی به آن ها وارد نیست. در کل Don’t Starve Together یک بازی کم نقص و دوست داشتنی با بخش آنلاین اعتیاد آور است که تجربه آن را به تمام دوستداران ژانر ماجراجویانه پیشنهاد می کنیم.

در ادامه برای دانلود بازی Don’t Starve Together با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows Vista/Windows 7/Windows 8
Processor: 1.7+ GHz or better
Memory: 1 GB RAM
Graphics: Radeon HD5450 or better; 256 MB or higher
DirectX: Version 9.0c
Network: Broadband Internet connection
Storage: 750 MB available space
Sound Card: 100% DirectX9.0c compatible sound card and drivers

تصاویری از محیط بازی :

About This Game :

Don’t Starve Together is the standalone multiplayer expansion of the uncompromising wilderness survival game, Don’t Starve. Enter a strange and unexplored world full of strange creatures, dangers, and surprises. Gather resources to craft items and structures that match your survival style. Play your way as you unravel the mysteries of this strange land. Cooperate with your friends in a private game, or take your chances with strangers online. Work with other players to survive the harsh environment, or strike out on your own. Do whatever it takes, but most importantly, Don’t Starve.


Source link

این مطالب را نیز ببینید!

دانلود بازی Wolfenstein The New Order برای کامپیوتر

دانلود بازی Wolfenstein The New Order برای کامپیوتر

سری بازی های Wolfenstein به طور کلی با جنگ جهانی دوم و نازی ها پیوند …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *