صفحه اصلی / ایندی / دانلود بازی Dungeon Of Dragon Knight برای کامپیوتر

دانلود بازی Dungeon Of Dragon Knight برای کامپیوتر

Dungeon Of Dragon Knight بر اساس یک سیستم شبکه ای توسعه داده شده است و گیم پلی بسیار ساده ای دارد. در این سیستم جادویی باید در سیاه چال ها قدم بزنید و ماموریت خود را شناسایی کنید. در این سیاه چال ها راه آهنی را می بینید که به صورت هزارتو به همه جا راه دارد و موتور Unity کمک کرده است که تجربه ای نزدیک به واقعیت را در این سیاه چال ها تجربه کنید. در داستان بازی شما در نقش ۴ شخصیت اصلی قرار می گیرید که توسط اورک ها موردحمله واقع شده اند. شما به جنگل ناشناخته ای سفر می کنید و ناگهان یک جادوگر مقابل شما ظاهر می شود. او شما را به خانه ای راهنمایی می کنید که نه غذایی در ان پیدا می شود و نه آبی. قبل از ورود به این خانه از یک غار عبور می کنید و سلاح های جادویی موردنیاز خود را بدست می آوردی. یادداشت هایی در مسیر وجود دارد که شما را راهنمایی می کند و باید با استفاده از آن ها از درهای جهنم به دور باشید.

شما باید در جستجوی سلاح های قدرتمند یک شوالیه شب باشید و در نهایت شرور داستان ما را قبل از نابودی کل جهان متوقف کنید.

Dungeon Of Dragon Knight PC-HOODLUM

دانلود بازی Dungeon Of Dragon Knight برای کامپیوتر

در بازی Dungeon Of Dragon Knight باید برای زنده ماندن هم تلاش کنید و وحشتناک ترین کابوس را بگذرانید. تاریکی و انزوا در سرتاسر این سیاه چاله حس می شود و یکی از هیجان انگیزترین کاوش های خود را در تاریخ DODK تجربه خواهید کرد. سیستم جادویی بازی به شما ۶ قانون کلی می دهد و باید هرکدام از آن ها را پیدا کنید و متوجه شوید که ماجرا از چه قرار است. پازل های بازی هم جز نقاط قوتی هستند که باید با هوش و ذکاوت خود آنها را حل کنید.

info

You take on the role of a four person party after your hometown was attacked by orcs. As a last resort, you fled into an unknown forest. Suddenly, a witch appears in front of you, pointing to a house not far away, saying she can provide food, water, and a place to rest. However, upon arriving at the house, the woman disappeared. Before entering, you find that it is in fact a cave. Then you’re informed by a note that the witch needs you to enter the cave and find the Dragon Knight, Sowen, who has a magical weapon that he intends on using to open the Gates of Hell. So you descend into the dungeon and begin your search for the Dragon Knight and the powerful weapon he possesses, hoping to stop him before he puts an end to the world.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7

Processor: Core i3

Memory: 2 GB RAM

Graphics: GTX650 or RX 350

DirectX: Version 10

Network: Broadband Internet connection

Storage: 5 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10

Processor: Core i5

Memory: 4 GB RAM

Graphics: GTX 970 or RX 470

DirectX: Version 10

Network: Broadband Internet connection

Storage: 5 GB available space

راهنمای نصب

۱) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

۲) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

۳) به نصب بازی بپردازید.

۴) فایل های موجود در پوشه HOODLUM را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

۵) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com


Source link

این مطالب را نیز ببینید!

دانلود بازی Monkey King Hero Is Back + DLC Unlocker برای کامپیوتر

دانلود بازی Monkey King Hero Is Back + DLC Unlocker برای کامپیوتر

بازی Monkey King: Hero Is Back اثری اکشن، ماجراجویانه و نقش آفرینی از استودیو HEXADRIVE …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *