صفحه اصلی / ایندی / دانلود بازی Elemental War + Update v1.0.3 برای کامپیوتر

دانلود بازی Elemental War + Update v1.0.3 برای کامپیوتر

اگر علاقه مند به آثار دقاع از قلعه هستید، نباید بازی Elemental War را از دست بدهید. در این حماسه چندنفره، شما باید در تیم های یک به یک قرار بگیرید و در یک اکشن سریع، محاسبات لازم را انجام دهید تا نیروها در جاهای درست قرار دهید. دفاع فاکتوری است که نباید نادیده گرفته شود و همواره باید از نیروهای قدر استفاده کنید. شما مختار هستید که از بین ده ها مهارت یکی را انتخاب کنید و سبک بازی خود را روی آن استوار کنید. بازی در بخش تک نفره به صورت بی پایان دنبال می شود و سه سطح دشواری نیز برای آن تعریف شده است. دشمنان شما رفته رفته افزایش پیدا می کنند و رقابت در لیدربرد جهانی سنگین تر می شود. شما باید همه موارد را بررسی کنید و در بین دوستان خود عملکردی بالایی از خود نشان دهید. مهارت های شما قابل ارتقا هستند و در این زمینه ۲۱ بخش را می توانید تحت تاثیر قرار دهید.

Elemental War v1.0.1 Rev 4347 PC-SiMPLEX

آپدیت بازی Update v1.0.3 Rev 4408-SiMPLEX اضافه شد

دانلود بازی Elemental War + Update v1.0.3 برای کامپیوتر

بازی Elemental War شامل هیولاهای قدرتمندی است که به عنوان باس شناخته می شوند و می توانید در هفت منطقه با آنها نبرد کنید. مراقب بمب های مرگبار باشید و مسیر خود را را درست تعیین کنید. دو حالت دیگر به نام حالت قهرمان و Survival نیز وجود دارد که اکشن بیشتری را به شما تحویل می دهد و گیمرهای حرفه ای می توانند از نهایت نبرد در این بخش بهره ببرند. شما باید توانایی استخراج طلا داشته باشید و با بدست آوردن منابع بیشتر، برج های دفاع بیشتری بسازید و سربازانی تنومند را استخدام کنید. ایده هایی که برای بهبود بازی داده می شود کارساز هستند و سازندگان نیز به آن ارزش زیادی داده اند. به همین دلیل این بازی از جمله آثار معدودی است که توسط ایده های بازیکنان ساخته شده است و روز به روز هم دچار تغییر و تحولاتی زیادی می شود. بیش از بیست رویداد منحصر به فرد در بازی وجود دارد که شامل جوایز بزرگی است و می توانید روند پیشرفت در بازی خود را تسریع کنید.

info

Whether it’s 1-on-1 or team-on-team: in the fast-paced multiplayer duels, every decision counts! While you’re constantly sending monster troops to your opponent, you can’t neglect your own defense. With each level up you can choose from dozens of skills to best support your playing style.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7 SP1+

Processor: Dual Core with 3 GHz

Memory: 2 GB RAM

Graphics: GTX 660 2GB, AMD Radeon 7850 2GB

DirectX: Version 10

Storage: 4 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7 SP1+

Processor: Quad Core Processor

Memory: 4 GB RAM

Graphics: GTX 970 4GB, AMD R9 290 4GB

DirectX: Version 10

Storage: 4 GB available space

راهنمای نصب

۱) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

۲) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

رمز فایل: www.downloadha.com

Source link

این مطالب را نیز ببینید!

Why not calling a Locksmith, 4 essential facts

We’ve all lost our key chain, for car or the house in any occasion once …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *