صفحه اصلی / Bethesda Game Studios / دانلود بازی Fallout 3 برای PC

دانلود بازی Fallout 3 برای PC

ما انسان‌ها از آغاز وجودمان تابه‌حال هر آنچه انجام داده‌ایم، جنگ و تباهی بوده است. مدام صحبت از یک جنگ هسته‌ای شنیده می‌شود و سری بازی Fallout به زیبایی تمام دنیای پسا-آخرالزمانی را به تصویر کشیده‌اند که همه‌چیز به دلیل منازعات اتمی میان ایالات‌متحده و چین نابودشده است و عده بسیار کمی از گونه انسان باقی‌مانده‌اند و بقیه اما با مرگشان تازه زنده شده‌اند و می‌خواهند سر به تن انسان‌ها نگذارند. Fallout 3 اولین نسخه از بازی است که بعد از کشمکش‌های بین Bethesda و Interplay Entertainment ساخته‌شده است و با المان‌های جدید و داستان فوق‌العاده آن هوش از سر تمام بازیکنان برده است و همه را عاشق خودکرده است.
دانلود بازی Fallout 3 برای PC

دنیا در جنگی هسته‌ای در سال ۲۰۷۷ به پایان خود رسیده است. این پایان البته شبیه چیزی نیست که به آن فکر می‌کنید و انسان مجبور شده در پناهگاه‌هایی سکون گزیند و از موجودات حال به هم زن و تشعشعات اتمی دور بماند. شخصیت اصلی بازی را می‌شود مطابق نظر خود ساخت و پرداخت و بعدازآن است که می‌فهمید مادر شما در حین به دنیا آوردنتان دار فانی را وداع گفته است و شما با پدر دانشمندتان تنها می‌مانید. ۱۹ سال زندگی تکراری در پناه گاه ۱۰۱، پدر شمارا به خشم آورده است و به‌یک‌باره ناپدید می‌شود. شما که پسر او هستید، برای پیدا کردن او دست‌به‌کاری خطرناک می‌زنید و به شهر مگاتن مهاجرت می‌کنید. داستان بازی فوق‌العاده جذاب و گیراست و با هر دیالوگ لگدی به بدنه پوسیده فرهنگ انسانی و رذیلت‌های اخلاقی مانند جنگ‌طلبی و خودخواهی بیش‌ازحد انسان‌ها زده می‌شود.

بازی Fallout 3 در نوع خودش انقلابی است و تمامی تصمیمات شما حتی یک دیالوگ کوچک نیز روی نحوه پیش رفتن بازی تأثیر دارد و در آخر نیز پایانی مطابق با آنچه تصمیم گرفته بودید را خواهید دید. گیم پلی بازی روان و گیراست و بتسدا و تاد هاوارد تمام تلاش خود را برای خلق بازی بی‌نظیر به خرج داده‌اند. دنیای بازی از موجودات جهش‌یافته لبریز است و هر جا که قدم می‌گذارید، باید مواظب این کله خراب‌ها باشید که مبادا آسیبی به شما وارد کنند و تازه در این میان یک سری راه زن نیز وجود دارند که نمی‌گذارند آدم برای یک‌لحظه هم که شده نفس بکشد. بازی المان‌های فوق‌العاده قدرتمندی را در خود جا داده است و برای نمونه با خوردن غذای آلوده مریض خواهید شد و حتی ممکن است به یک سری مواد معتاد شوید و در صورت نرسیدن آن‌ها به بدن، دچار مشکلات جدی هنگام مبارزه و راه رفتن شوید.

Fallout 3 تمام نقاط مثبتی که یک بازی پسا آخرالزمانی باید داشته باشد را داراست و از ویژگی‌های داستانی و گیم پلی غنی آن تعجب‌زده خواهید شد. دنیا توسط زیاده‌خواهی‌های انسان نابودشده است و حالا اصلاً زمان خوبی برای به دنیا آمدن نیست. این بار باید بگویم که شانس با شما همراه نبوده است. در دنیای ویران و تاریک بازی بگردید و تا می‌توانید غرق آن شوید. مطمئنم بعد از اتمام این بازی، داستان‌های زیادی برای تعریف به دوستانتان خواهید داشت

در ادامه برای دانلود بازی با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

Operating system: Windows XP/Vista
Processor: 2.4 Ghz Intel Pentium 4 or equivalent processor
Memory: 1 GB (XP)/ 2 GB (Vista)
Hard disk space: 7 GB
Video: Direct X 9.0c compliant video card with 256MB RAM (NVIDIA 6800 or better/ATI X850 or better)
Sound: DirectX®: ۹٫۰c
Controller support: Xbox 360 controller

سیستم پیشنهادی :

Operating system: Windows XP/Vista
Processor: Intel Core 2 Duo processor
Memory: 2 GB System RAM
Hard disk space: 7 GB
Video: Direct X 9.0c compliant video card with 512MB RAM (NVIDIA 8800 series, ATI 3800 series)
Sound: DirectX®: ۹٫۰c
Controller support: Xbox 360 controller

تصاویری از محیط بازی :

About This Game :

Vault-Tec engineers have worked around the clock on an interactive reproduction of Wasteland life for you to enjoy from the comfort of your own vault. Included is an expansive world, unique combat, shockingly realistic visuals, tons of player choice, and an incredible cast of dynamic characters. Every minute is a fight for survival against the terrors of the outside world — radiation, Super Mutants, and hostile mutated creatures. From Vault-Tec, America’s First Choice in Post Nuclear Simulation.


Source link

این مطالب را نیز ببینید!

دانلود بازی Autobahn Police Simulator 2 v1.0.26 نسخه CODEX

دانلود بازی Autobahn Police Simulator 2 v1.0.26 نسخه CODEX

Autobahn Police Simulator 2 به عنوان یک مامور پلیس در جاده های پرسرعت اروپا شغل خود …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *