صفحه اصلی / ایندی / دانلود بازی Galactic Civilizations III: Retribution برای کامپیوتر

دانلود بازی Galactic Civilizations III: Retribution برای کامپیوتر

بسته الحاقی جدید Retribution Expansion برای بازی Galactic Civilizations III منتشر شد. بازی Galactic Civilizations III اثری در سبک استراتژیک می باشد که توسط استودیو Stardock Entertainment طراحی و منتشر شده است. قدرت جدیدی در کهکشان در حال ظهور است و این می تواند برای تمامی نژادها خطرناک باشد. پس از چند صد سال صلح در کهکشان، اکنون این نژاد تازه به کمک متحدین خود نبردی عظیم را در کهشکان بوجود آورده است. حملات آن ها سریع و برق آسا می باشد و هر لحظه که می گذرد از مرزهای شما کاهش می یابد.

ملتی را در اختیار دارید که در گذشته بر جهان حکمرانی می کرد و دارای قدرت های وِیژه ای می باشد. کهکشان به کمک ارتش شما نیاز دارد. وظیفه دارید با دشمنان جهان وارد نبرد شده و آن ها را شکست دهید تا دوباره دوران باشکوه بازگردد. بازی Galactic Civilizations III به صورت جهان آزاد می باشد و می توانید به هر منطقه ای که مدنظر دارید سفر کنید، همچنین قابلیت جالب دیگر بازی امکان صلح و دوستی با دیگر ملت هاست که به سبب آن می توانید قدرت خود را افزایش دهید. این نسخه شامل تمامی آپدیت ها و DLCهای منتشر شده از این عنوان می باشد که با وجود گیم پلی هیجان انگیز می تواند ساعت شما را سرگرم خود کند.

Galactic Civilizations III Retribution PC-CODEX

آپدیت بازی Update v3.7-CODEX اضافه شد

دانلود بازی Galactic Civilizations III: Retribution برای کامپیوتر

توضیحات بسته الحاقی Crusade Expansion Pack:

براساس گفته سازنده بازی، این بسته قابلیت‌های جدیدی نظیر حملات سیاره‌ای، جاسوسی، شهروندان کهکشانی، امکان ساخت تمدن، تمدن‌های جدید قابل بازی، کمپین جدید، یک آپدیت برای سیستم دیپلماسی، یک آپدیت برای موتور گرافیکی و موارد دیگری به این بازی اضافه خواهد کرد. بخش تک نفره جدید به بازیکنان تمدن‌های متحد جدیدی را معرفی خواهد کرد، همچنین مشکلات مربوط به بخش داستانی بازی برطرف خواهد شد و شاهد تغییراتی در آن خواهیم بود. به عنوان سیستمی برای ساخت تمدن، بازیکنان قادر خواهند بود تا از منوی اصلی، تمدن منحصر بفرد خود را طراحی کنند که شامل طراحی کشتی‌های فضایی نیز می‌شود که بازیکنان قابلیت استفاده از آنها را خواهند داشت.

قابلیت شهروندان کهکشانی جدید بدین معنی است که تمدن مربوط به افراد هر بازیکن اکنون تنوع بیشتری خواهند داشت. شهروندان با گذشت بازه‌های زمانی مختلف ایجاد می‌شوند و این امکان وجود خواهد داشت که توسط بازیکنان برای انجام وظیفه و تخصص خاصی به خدمت گرفته شوند تا به پیشرفت سیاره بازیکنان کمک کنند. همچنین قابلیت جاسوسی به بازی اضافه خواهد شد. این قابلیت جدید به بازیکنان اجازه خواهد داد تا شهروندان خود را به عنوان یک جاسوس تربیت کنند و سپس از آنها بر ضد دشمنان خود استفاده کنند. این قابلیت شامل از بین بردن امکانات پیشرفت سیارات، سرقت تکنولوژی یا ترور کردن مامورین دشمن می‌شود.

ویژگی های نسخه فشرده FitGirl بازی:

  • بر اساس نسخه رسمی CODEX با نام Galactic Civilizations III Intrigue-CODEX فشرده سازی شده است.
  • بازی به ورژن v3.0 به روزرسانی شده و تمامی ۱۵بسته الحاقی منتشر شده، در این نسخه لحاظ شده اند.
  • هیچ چیزی از بازی کسر نشده است. هیچ چیزی تبدیل یا انکود نشده است. همه چیز بر اساس MD5 رسمی دیتای بازی است.
  • حجم بازی از ۱۰٫۳گیگابایت به ۶٫۹گیگابایت کاسته شده است.
  • مدت زمان نصب باتوجه به سیستم شما بین ۵ الی ۱۵ دقیقه طول خواهد کشید.
  • فضای مورد نیاز پس از نصب کامل بازی ۱۱گیگابایت است.
  • حداقل ۲گیگابایت فضای رم خالی برای نصب بازی نیاز است.
  • براساس کتابخانه ی ZTool توسعه یافته توسط Razor12911 شکل گرفته است.

info

What if one day, humans woke up to find that they weren’t alone in the galaxy? They make their way into space and discover other alien civilizations with their own histories and motivations looking to make a name for themselves. Choose your race – Human, Drengin, Altarian, and so many more – and lead your civilization into a golden age in one of the largest 4X strategy games ever made!

Retribution Expansion:

Across the galaxy, ancient alien artifacts are being discovered, giving civilizations powerful new capabilities. Meanwhile, as civilizations try to carefully balance building an economy, funding an ever growing war machine, and engaging in diplomacy, the humans of Sol III have invented a game-changing new technology – Hypergates – which, when connected, allow for rapid transit across the galaxy.

With two new major civilizations and the concluding campaign to the Galactic Civilizations III backstory that serves this massive space 4X sandbox game, Retribution asks the question: How will you rule your galaxy?

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: 64-bit Windows 10 / 8.x / 7
Processor: 1.8 GHz Intel Core 2 Duo / AMD K10 Dual-Core
Memory: 4 GB RAM
Graphics: 512 MB DirectX 10.1 Video Card (AMD Radeon HD5x00 Series / Nvidia GeForce 500 Series / Intel HD 4000 or later)
DirectX: Version 10
Network: Broadband Internet connection
Storage: 12 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible Sound Card

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: 64-bit Windows 10 / 8.x / 7
Processor: 2.3 GHz Intel Core i5 Processor or Equivalent
Memory: 6 GB RAM
Graphics: 1 GB DirectX 10.1 Video Card
DirectX: Version 10
Network: Broadband Internet connection
Storage: 15 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible Sound Card

راهنمای نصب

۱) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

۲) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

۳) به نصب بازی بپردازید.

۴) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

۵) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com


Source link

این مطالب را نیز ببینید!

دانلود بازی The Witcher 3: Wild Hunt - Game of the Year Edition

دانلود بازی The Witcher 3: Wild Hunt – Game of the Year Edition

نظرات: ۰ نظر نویسنده: مهدی طاهری بازدید: ۱۰۹۲ بازدید تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۹ بازی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *