صفحه اصلی / استراتژی / دانلود بازی Gates of Hell برای PC – نسخه PLAZA

دانلود بازی Gates of Hell برای PC – نسخه PLAZA

دانلود بازی Gates of Hell برای PC – نسخه PLAZA

دانلود بازی Gates of Hell برای PC - نسخه PLAZA

Gates of Hell عنوان یک بازی ویدیویی استراتژیک میباشد که توسط شرکت بازیسازی Barbed Wire Studios طراحی و سپس توسط Best Way Soft در سال ۲۰۱۹ برای پلتفرم PC عرضه شده است. داستان و روایت های این بازی برگرفته از نبرد های قدیمی و جنگ جهانی اول است که در آن بسیاری از انسان های بی گناه نیز کشته شده اند  واکنون شما به عنوان یک فرمانده نظامی باید نیرو های خود را مدیریت کنید و برای شکست دادن دشمنان تمام آیتم های مربوط برای کسب پیروزی را زیر نظر داشته باشید زیرا دشمنان قدرتمند در مقابل شما قرار دارند که شکست دادنشان کار سختی میباشد.

این بازی نیرو و سلاح و ماشین های بسیاری را دارا میباشد که بنا به نیاز خود میتوانید آنها را خریداری کنید. با قرار دادن نیرو ها در مکان های مختلف میتوانید راه های نفوذ دشمنان را ببندید و آنها را از سمت های مختلف مورد هدف قرار دهید. گیم پلی این بازی توانایی سرگرم کردن شما برای دقایق طولانی را دارا میباشد که طراحی چشمنوازی را نیز دارا است. همچنین صداگذاری بازی به نحوی طراحی شده است که میتواند روی گیم پلی تاثیر مستقیم داشته باشد. وبسایت پارسی دانلود پیشنهاد میکند که بازی کامپیوتر“>بازی کامپیوتر Gates of Hell را از دست ندهید.

From the creators of Men of War, Gates of Hell arrives with unmatched immersion, historical campaigns and dynamic multiplayer battles. GoH offers revamped infantry dynamics, accurate reworked ballistics and much more, including community requested features like combat improvements and expanded factions in its upgraded engine. Shift between RTS and Top-down Third person direct control modes and use the total destructibility of landscapes to revive the most intense portrayal of World War II.

Gates of Hell is a historical/realism action-based RTS based on the powerful GEM2 game engine by Best Way.


Source link

این مطالب را نیز ببینید!

دانلود بازی Monster Train برای کامپیوتر

دانلود بازی Monster Train برای کامپیوتر

بازی Monster Train اثری استراتژیک و روگ‌لایک می‌باشد که باید با استفاده از کارت‌هایی که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *