صفحه اصلی / آپدیت Green Elephant: Epilogue / دانلود بازی Green Elephant Epilogue نسخه DARKSiDERS

دانلود بازی Green Elephant Epilogue نسخه DARKSiDERS

دانلود بازی Green Elephant Epilogue نسخه DARKSiDERS

Green Elephant: Epilogue درباره قتل های مرموزی است که در یکی از فیلم های روسی به نام فیل سبز به آنها اشاره شده است و حالا این بازی دنباله ای برای آن فیلم است . در این بازی شما یک عضو کمیته مخفی PISC هستید که وظیفه حل قتل اسرارآمیز یک کاپیتان ارتش اتحاد جماهیر شوروی را بر عهده دارد . یک تحقیق به ظاهر عادی به مهمترین واقعه زندگی یک افسر که بیش از این مامور KGB بوده است ، تبدیل می شود . حل این پرونده در شرایط سخت و محرمانه ای است چرا که بی اعتمادی در همه ارگان ها و بین همه اعضا وجود دارد و هیچکس به هیچکس دیگری اعتماد ندارد . در بازی Green Elephant: Epilogue مکان های اصلی فیلم به طور دقیق در بازی بازسازی می شوندمثل گارد حفاظت ، راهروهای طولانی ، اتاق لنین و … . همچنین بازیکنان در قسمت های جدیدی از این مکان قرار می گیرند که در فیلم به آن اشاره ای نشده است و می تواند تجربه ای جدید از این بازی باشد . توجه داشته باشید که داستانی که برای شخصیت اصلی این بازی که یک کارآگاه هست اتفاق می افتد اولین تکه زنجیر از چندین تکه آن است و شما به عنوان یک کارآگاه زبده باشد بتوانید تمامی قطعات این پازل را کنار هم بچینید و بفهمید چرا و چگونه این شخصیت مهم در بازی به قتل رسیده است . اگر علاقمند به بازی های ماجرایی ، ترسناک و معمایی هستید بازی Green Elephant: Epilogue کاملا مناسب شماست و باید حتما آن را تجربه کنید .

 

Green Elephant: Epilogue – DARKSiDERS

Green Elephant: Epilogue follows up on the Russian trash art film “The Green Elephant. An interactive detective which exudes a vibe of mysticism and noir will lift up the veil of secrecy from what really happened at the guardhouse.

An exciting storyline presents the events of the movie in a new light To Chief Military Prosecutor of the USSR: this incident must be considered a matter of national security.

لینک دانلود


Source link

این مطالب را نیز ببینید!

دانلود بازی Destiny 2 برای کامپیوتر

دانلود بازی Destiny 2 برای کامپیوتر

آموزش نصب نسخه SteamRip : ۱٫ پس از دانلود بخش اول را با برنامه Winrar استخراج نمایید. …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *