صفحه اصلی / 343 Industries / دانلود بازی Halo 4 برای XBOX 360

دانلود بازی Halo 4 برای XBOX 360

مستر چیف بدون شک یکی از به‌یادماندنی‌ترین شخصیت‌های بازی‌های ویدیویی است و بر کسی محبوبیت بی‌حدوحساب سری بازی های Halo پوشیده نیست. با هر نسخه به جذابیت این بازی افزوده‌شده است و حالا استودیو Industries 343 با Halo 4 به میان طرفداران برگشته است و با یکی از بی‌نقص‌ترین بازی‌های نسل هفتم روبه‌رو هستیم. بار دیگر مستر چیف کاریزماتیک برگشته است و شاهد بیداری اسپارتان ها و حضور پررنگ آدم بده داستان به نام Didact هستیم. بار دیگر فکر نابودی کره زمین در سر این خبیث بالاگرفته است و نمی‌خواهد تا نابودی تمام ریشه‌های بشر آرام بنشیند اما به لطف چیف همه‌چیز قرار است به هم بخورد.

مستر چیف این بار به خارج کره زمین سفر می‌کند و کورتانا نیز برای افزودن المان رمانس به Halo 4 افزوده‌شده است و صحنه‌های جالبی را خلق کرده است. در این نسخه قادر به پرواز در زمان محدود و البته قابلیت غیب شدن هستید. برای قرار گرفتن در مقابل دشمنی ضد بشری باید تادندان‌مسلح بود و به همین دلیل از تمامی قدرت‌ها و فناوری روز استفاده‌شده است و می‌توانید انواع و اقسام بلاها را روی دشمن بیاورید و قشنگ خشم خود را تخلیه کنید. علاوه بر سلاح‌های متعدد بازی که شمار آن‌ها از دستتان خارج خواهد شد، استفاده از تانک و ماشین‌های جنگی نیز لذت خود را دارد و تنها محدود به گلوله‌های با کالیبر پایین نخواهید بود. استفاده از جت‌های هوایی ارتش و گذشتن از میان سیستم دفاعی فوق‌العاده هیجان‌انگیز است و در آخر نیز همه اهداف باید به سمت نابودی دیداکت و نجات کره زمین آبی‌رنگ خودمان از دست این موجود خبیث و کله‌شق است.

Halo 4 با ترکیب دید اول‌شخص و سوم شخص نوعی جدید از فرم را تعیین کرده است و گرافیک فوق‌العاده‌ای نیز پیش رو ما گذاشته‌شده است و همه این‌ها به لطف موتور Reach Engine بازی است. استودیو هیچ کم‌کاری در مورد طراحی به خرج نداده است و تمامی محیط‌های بازی را چه جنگل باشد و چه مقر فوق پیشرفته دشمن با آخرین جزئیات ساخته‌شده‌اند و هیچ ایرادی در این مورد پیدا نخواهید کرد. بازی آن‌قدر شمارا درگیر خود خواهد کرد که در آخر خواهید ماند که این واقعاً بازی است یا یک فیلم سینمایی هیجان‌انگیز. امتیازهای بازی آن‌قدر خوب است که نمی‌شود هیچ‌چیز به آن اضافه کرد و کافی است به امتیازهای کامل منتقدان نگاه کنید. Halo 4 معجونی خوشمزه از هیجان و اکشن است و داستانی عمیق نیز رفیق راه شما و مسترچیف دوست‌داشتنی است.

در ادامه برای دانلود بازی Halo 4 با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

تصاویری از محیط بازی :

About This Game :

Halo 4 is a first-person shooter developed by 343 Industries and published by Microsoft Studios for the Xbox 360 video game console. The seventh video game installment in the Halo franchise, the game was released on November 6, 2012. Halo 4’s story follows a cybernetically enhanced human supersoldier, Master Chief, and his artificial intelligence construct Cortana, as they encounter unknown threats while exploring an ancient civilization’s planet. The player assumes the role of Master Chief, who battles remnants of the former military alliance of alien races known as the Covenant and mechanical warriors of the Forerunner empire known as the Prometheans. The game features a selection of weapons, enemies, and game modes not present in previous titles of the series.


Source link

این مطالب را نیز ببینید!

دانلود بازی Conan Exiles v181723 برای کامپیوتر – نسخه فشرده FitGirl

دانلود بازی Conan Exiles v181723 برای کامپیوتر – نسخه فشرده FitGirl

۳٫۹ / ۵ ( ۷ votes ) Conan Exiles یک بازی محیط باز سبک بقا …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *