صفحه اصلی / indie / دانلود بازی Kingdom Wars 2: Definitive Edition برای PC

دانلود بازی Kingdom Wars 2: Definitive Edition برای PC

دانلود بازی Kingdom Wars 2: Definitive Edition برای PC – نسخه HOODLUM

دانلود بازی Kingdom Wars 2: Definitive Edition برای PC

بازی Kingdom Wars 2: Definitive Edition ساخت شرکت Reverie World Studios می باشد که جزو بازی های محبوب در سبک استراتژیکی است. این بازی در دنیای فانتزی و تاریکی ارک، الف و اژدها اتفاق می افتد. در این بازی علاوه بر تلاش برای پیشرفت و ساخت قلمرو برای خود بایستی برای بقای زندگی نیز با زامبی ها نیز مبارزه کرد که همین عوامل باعث شده جنگ ها و مبارزه های زیادی روی دهد و سرزمین های سرسبز به دشت های خونین تبدیل شود. از ویژگی های این بازی می توان گفت که محیط بازی توسط طراحی جدیدی باعث داشتن گرافیک بالا و علاوه بر ان گیم پلی جدید و منحصر به فردی داشته باشد. علاوه بر آن مراحل بازی Kingdom Wars 2: Definitive Edition به گونه است که برتریت انسان ها یا ارک و الف ها مطرح می شود و بعد از پیروزی در هر مرحله می توان بر اساس نیرو و تجهیزات موجود برای قوی تر کردن خود استخدام و یا خرید کرد.

و هر نیرو نیز دارای هیرو هایی می باشد که هر هیرو نیز دارای ویژگی و توانایی های مختلفی می باشند .هر مرحله نیز به گونه ای طراحی شده است که برای پیروز شدن نسبت به نیروهای موجود و هیرو و تجهیزات در دسترس استراتژکی های مختلفی را می توان در نظر گرفت .در طول مراحل دیگری نیز که تعبیه شده است به مسائلی مربوط با اژدهای جادویی ، الوار ارک ها و موارد دیگر برخورد خواهید کرد. علاوه بر موارد فوق نیز می توان با دوستان خود نیز به صورت آنلاین نیز بازی کرد و به صورت گروهی در مراحل مختلف شرکت کرد.

 

Kingdom Wars 2: Definitive Edition is an intense real-time strategy game set in a dark fantasy world of Orcs, Elves and Dragons. It combines the best of Zombie survival and long term crafting with complex fast-paced city building. Engage in skirmish siege combat that turns beautiful landscapes into gory blood-soaked battlefields.


Source link

این مطالب را نیز ببینید!

دانلود بازی Monkey King Hero Is Back + DLC Unlocker برای کامپیوتر

دانلود بازی Monkey King Hero Is Back + DLC Unlocker برای کامپیوتر

بازی Monkey King: Hero Is Back اثری اکشن، ماجراجویانه و نقش آفرینی از استودیو HEXADRIVE …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *