صفحه اصلی / ایندی / دانلود بازی Last Day of Rome برای کامپیوتر

دانلود بازی Last Day of Rome برای کامپیوتر

بازی Last Day of Rome عنوانی جدید در یک دنیای استراتژیک است و می توانید تاریخ را در سده دوم میلادی بازنویسی کنید. در این بازی شما باید قبایل مختلف را با همدیگر متحد کنید و آنها را زیر یک پرچم متحد درآورید. بازی مکان های جدیدی برای اکتشاف دارد و می توانید بدون هیچ رحمی به سراغ مقابله با دشمنان خود بروید. هیچ دیپلماسی خاصی در بازی دیده نمی شود و تنها شهرت جهانی پادشاهان است که به اعتبار آنها می افزاید. شما باید با سیستم نبرد منحصربه فرد بازی همراه شوید و برای گریز از مرگ بجنگید. ۸ جناح مختلف به شما داده شده است و می توانید از بین آنها انتخاب کنید. این انتخاب از بین پیاده نظام و سواره نظام صورت می گیرد و می توانید کمانداران را هم در پشت لشکر قرار دهید. ترکیب های منظمی از هر جناح ایجاد کنید و در نهایت استراتژی خود را برای حمله تعیین کنید. این روند می تواند با جزئیات ریز صورت پذیرد و شما باید در مسیر جنگ قدم بردارید.

Last Day of Rome PC-PLAZA

دانلود بازی Last Day of Rome برای کامپیوتر

بازی Last Day of Rome داستانی جذابی برای روایت دارد و می توانید در طول مسیر خود هر چیزی را تسخیر کنید. رومی ها در جهان بازی حکمرانی می کنند و شما برای تصاحب قدرت باید به سمت سرزمین بربرها حمله کنید. سلاح ها را بردارید و با متحدکردن برادران خود به سمت روم تسخیرناپذیر حرکت کنید. انتخاب با شما است، می توانید مشاجرات و جنگ ها را ادامه دهید یا اینکه به سمت اتحاد ملت ها پیش بروید. بسیاری از ساختمان ها در پایتخت بنا می شوند و می توانید برای پیشرفت و توسعه مردم خود قدم بردارید. بیش از ۲۳۰ منطقه آماده اضافه شدن به سرزمین های شما هستند و باید از رومیانی که رحم و مروت در آنها دیده نمی شود انتقام سختی بگیرید. شما ملتی مغرور هستید و مردم شما هیچگاه در برابر ظالمان تسلیم نمی شوند.

info

For a long time, the Roman Empire subjugates and captures everything in its path. Conceited and greedy for power Romans never met worthy rivals on their way until they got to the lands of the barbarians. The invaders don’t tolerate anything except total obedience, taking our fellows into slavery, taking away the lands that we conquered with sweat and blood. That’s enough! The time has come to show what we can do! Let’s take up arms, brethren, and together we will succeed in crushing the insatiable Roman Empire!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7+

Processor: 1.8 GHz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: 2 GB

Storage: 2200 MB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7+

Processor: 1.8 GHz

Memory: 8 GB RAM

Graphics: 4 GB

Storage: 2200 MB available space

راهنمای نصب

۱) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

۲) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

۳) به نصب بازی بپردازید.

۴) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

۵) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

ADs

دانلود بازی Last Day of Rome برای کامپیوتر


Source link

این مطالب را نیز ببینید!

دانلود بازی Train Sim World CSX Heavy Haul برای PC

دانلود بازی Train Sim World CSX Heavy Haul برای PC

دانلود بازی Train Sim World CSX Heavy Haul برای PC نسخه جدید FitGirl قرار گرفت …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *