صفحه اصلی / بازی کامپیوتر / دانلود بازی Lightmare Castle برای PC

دانلود بازی Lightmare Castle برای PC

دانلود بازی Lightmare Castle برای PC – نسخه PLAZA

دانلود بازی Lightmare Castle برای PC

Lightmare Castle عنوان یک بازی ویدیویی ماجراجویی میباشد که توسط شرکت بازیسازی Funderground Games طراحی و در اکتبر ۲۰۱۹ برای پلتفرم PC عرضه شده است. این بازی از قرون وسطی جریان دارد که براساس یک رخداد اکنون در این قرن حضور دارید و اطلاعات چندانی از مکان و اشخاص نخواهید داشت. تازه متوجه شده اید که حافظه شما از بین رفته است و راهی جز مبارزه با دشمنان و سختی های بازی نخواهید داشت در غیر این صورت شما نیز شکست خواهید خورد. بازی از ایتم های بسیاری برخوردار است که هر یک از آنها میتواند شما را در مسیر جدیدی قرار دهد.

Lightmare Castle از یک طراحی مناسب نیز برخوردار است که میتوانید شاهد کیفیت اچ دی در تمامی مراحل باشید. سوالات و معما های بسیاری برای شما رخ خواهد داد که با پاسخ دادن به آنها میتوانید مسیر پیش را برای خودتان هموار کنید. محیط های بسیاری در بازی شبیه سازی شده است که هر یک برای پیشبرد یک مرحله طراحی شده است. صداگذاری عالی و گیم پلی سرگرم کننده این بازی میتواند شما را برای دقایق طولانی سرگرم کند. وبسایت پارسی دانلود پیشنهاد میکند که بازی Lightmare Castle را از دست ندهید.

A small development team of just two people have developed this first episode, and will continue to release further episodes that will expand the story with many twists and turns awaiting on your journey. Discover more about the world, your place in it and how you lost your memory. Each episode will have a focus relating to the world, it’s characters and the player’s place in it. Episode one shows you the world, how crafting items and finding information in texts can help you understand it. Episode two will be directed more towards, the characters and the story of your place in Lightmare Castle.


Source link

این مطالب را نیز ببینید!

دانلود بازی شبیه سازی پرواز DCS World برای کامپیوتر

دانلود بازی شبیه سازی پرواز DCS World برای کامپیوتر

آموزش نصب نسخه Fitgirl : ۱٫ دقت داشته باشید طی مراحل نصب حتماً تمامی آنتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *