صفحه اصلی / بازی کامپیوتر / دانلود بازی Mini Ninjas برای PC – نسخه RELOADED

دانلود بازی Mini Ninjas برای PC – نسخه RELOADED

دانلود بازی Mini Ninjas برای PC – نسخه RELOADED

دانلود بازی Mini Ninjas برای PC - نسخه RELOADED

Mini Ninjas عنوان یک بازی جدید ویدیویی میباشد که در سبک گیمهای ماجراجویی قرار دارد و توسط شرکت بازیسازی IO Interactive طراحی و سپس توسط Square Enix در اکتبر ۲۰۰۹ برای پلتفرم PC عرضه شده است. گیم پلی و داستان بسیار خوبی در این بازی پیاده سازی شده است که نمونه آن کمتر دیده شده است. بخش فان و طراحی شخصیت های بازی به نحوی صورت گرفته است که میتوان رضایت را در اکثر گیمرهای این بازی دید که جدا از بخش طراحی داستان بسیار خوبی در بازی وجود دارد. شما در نقش شخصیت اصلی بازی باید دنیا را از دست دشمنان نجات دهید.

داستان بازی از جایی آغاز میشود که شخصی شرور به نام Evil Samurai Warlord با استفاده از یک طلسم قدیمی که Kuji Magic نام داشت توانسته تمام حیوانات آرام و عظیم و جثه را به موجوداتی ترسناک و هیولا مانند تبدیل کند که فقط و فقط از خود او دستور میگیرند. اکنون شما به عنوان یک نینجا باید با تمام حیواناتی که قبلا به آسانی از کنار آنها رد میشدید مبارزه کنید. با شکست دادن هیولا ها نیرو های بیشتری برای مبارزه با شما اعزام خواهند شد که رفته رفته میتوانید به رئیس بزرگ آنها برسید. بازی از طراحی و صداگذاری بسیار خوبی برخوردار است که پیشنهاد میشود بازی Mini Ninjas را از دست ندهید.

Mini Ninjas is a game that combines furious action with stealth and exploration for an experience that appeals to a wide audience across age groups and preferences. It’s an action-adventure with a strong focus on allowing the player freedom to explore the world and has the depth to allow for very varied gameplay and approaches to getting through the game.


Source link

این مطالب را نیز ببینید!

Why not calling a Locksmith, 4 essential facts

We’ve all lost our key chain, for car or the house in any occasion once …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *