صفحه اصلی / اکشن / دانلود بازی Munchkin Quacked Quest برای PC

دانلود بازی Munchkin Quacked Quest برای PC

دانلود بازی Munchkin Quacked Quest برای PC – نسخه HOODLUM

دانلود بازی Munchkin Quacked Quest برای PC

Munchkin Quacked Quest عنوان یک بازی ویدیویی جدید میباشد که در سبک گیمهای اکشن قرار دارد و توسط شرکت بازیسازی Asmodee Digital طراحی و در نوامبر ۲۰۱۹ برای پلتفرم PC عرضه شده است. یک بازی کارتی بی نظیر در اختیار شما قرار گرفته است که ویژگی و المان های بسیاری را برای سرگرم کردن شما در اختیار دارد. اساس و سبک اجرای این بازی مانند گیم های کارتی میباشد که به صورت رندوم در اختیار شما قرار میگیرد و براساس آیتم بدست آمده میتوانید با رقبا رقابت کنید. دقت داشته باشید که در این بازی چیزی به عنوان دوست وجود ندارد و همگی دشمن خون خوار یکدیگر هستند.

بازی از زاویه دید بسیار خوبی برخوردار میباشد که با این ویژگی میتوانید تمام بخش های گیم را زیر نظر داشته باشید و بهتر بتوانید نیرو های خود را برای مقابله با دشمنان پیاده سازی کنید. استفاده از طراحی دیدنی با کیفیت HD سبب خواهد شد تا با یک بازی کاملا با کیفیت سروکار داشته باشید. صداگذاری عالی نیز با طراحی و گرافیک کاملا همخوانی دارد که میتوانید از یک گیم پلی عالی نهایت لذت را ببرید و برای دقایق طولانی در بازی حضور داشته باشید و سرگرم آن شوید. وبسایت پارسی دانلود پیشنهاد میکند دانلود بازی Munchkin Quacked Quest را از دست ندهید.

Dive into Munchkin: Quacked Quest and re-discover the parody, puns, and humor from the hit card game Munchkin by Steve Jackson. Gather gold, throw your foes (and friends) into sacrifice pits, collect ducks, eliminate the monsters—from reanimated skeletons to the Potted Plant and even the Plutonium Dragon—and reach the highest level to win the game! After all, there’s only one spot at the top and you just found a chainsaw…


Source link

این مطالب را نیز ببینید!

Why not calling a Locksmith, 4 essential facts

We’ve all lost our key chain, for car or the house in any occasion once …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *