صفحه اصلی / اکشن / دانلود بازی New Gundam Breaker برای PC

دانلود بازی New Gundam Breaker برای PC

دانلود بازی New Gundam Breaker برای PC – نسخه FitGirl

دانلود بازی New Gundam Breaker برای PC

New Gundam Breaker نام یک بازی جدید کامپیوتری است که در سبک گیمهای اکشن قرار دارد و بدست شرکت بازیسازی Crafts & Meister Co., Ltd. طراحی و سپس توسط BANDAI NAMCO Entertainment در تاریخ ۲۴ سپتامبر ۲۰۱۸ برای پلتفرم PC عرضه شده است. گیم پلی این بازی که براساس خشونت و کشتار طراحی شده است شامل سرگرمی های خوبی میباشد که با استفاده از آنها میتوانید برای دقایق طولانی سرگرم شوید. Gundam نام یک ربات تمام عیار است که اکنون در اختیار شما قرار گرفته است و با استفاده از قطعات مختلف میتوانید آن را تقویت کنید تا با افزایش مهارت و قدرت رو به رو باشید.

بازی New Gundam Breaker شبیه سازی از نبرد های رباتیک است که شامل قطعات بسیاری میباشد. با خرید قطعه های اظافی میتوانید قدرت ربات خود را افزایش دهید و رئیس بخش های مختلف را شکست دهید. گرافیک با کیفیت بازی سبب خواهد شد تا شما بتوانید از تمام بخش های این بازی لذت ببرید. همچنین استفاده حرفه ای از افکت های صوتی در کنار موسیقی های جذاب میتواند گیم پلی بازی را تقویت نماید. سلاح های مختلفی نیز برای ربات ها وجود دارد که میتوانید برخی از انها را نیز براساس سلیقه خود خریداری کنید.

New Gundam Breaker is developed by Crafts & Meister Co., Ltd. and published by BANDAI NAMCO Entertainment. It was released in 24 Sep, 2018.

Collect Gunpla parts with friends, and make the ultimate Gundam!

Defeat your enemies with your Gunpla model, collect their parts, and use them to make and battle with your own custom Gundam in this all-new Gunpla action game!

Power is everything at this school, and the evil Laplace Nest team rules from on high. Do you have what it takes to bring order to the school and peace to the girls’ hearts?!


Source link

این مطالب را نیز ببینید!

دانلود بازی Sniper Ghost Warrior 2 Collectors Edition برای کامپیوتر

دانلود بازی Sniper Ghost Warrior 2 Collectors Edition برای کامپیوتر

داستان بازی Sniper Ghost Warrior 2 در سال ۱۹۹۳ اتفاق می افتد. جایی که جنگی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *