صفحه اصلی / Koei Tecmo / دانلود بازی Nioh 2 برای PS4

دانلود بازی Nioh 2 برای PS4

استودیو Team Ninja باعرضه بازی Nioh یک داستان فوق‌العاده را با ترکیب گیم پلی و فضایی فوق‌العاده ارائه داد. نسخه اول بازی آن‌قدر فروش خوبی داشت که استودیو به فکر تولید نسخه دوم بازی افتاد. این‌طور بود که عنوان Nioh 2 با استفاده از المان‌های موفق نسخه پیشین و فرا رفتن از مرزهای تعیین‌شده به بازار عرضه شود. داستان نسخه اول بازی پیرامون اولین سامورایی غربی ژاپن بود که با استفاده از شمشیر و نیزه به جنگ دشمنانش می‌رفت. حالا در بازی Noih 2 شاهد پیش درآمدی برای داستان نسخه اول هستیم و اتفاقات قبل از بازی اصلی را شاهد هستیم.

بازی با یک سورپرایز بزرگ شروع می‌شود، خبری از ادامه داستان نیست و اینجا شخصیت اودا نوبوناگا هنوز زده است و از این روز شما در نقش یک مزدور برای او و گروهش قرار می‌گیرد. بازی به‌آرامی جنون سرکش نوبوناگا را به‌عنوان یک فرمانده تاریخی به تصویر می‌کشد و در کنار آن نیز شاهد کاراکترهایی هستیم که بوی خوش قدرت، باعث تغییر شخصیت آن‌ها می‌شود. شما اما در این میان گذشته خود را داشته‌اید و به‌عنوان یک یوکای قدرت‌های خاص خود رادارید و می‌توانید حسابی حریفان را با مشکل مواجه کنید. استودیو این دفعه تمرکز بیشتری روی بخش گیم پلی داشته است و می‌توانید شخصیت خود را طراحی کنید و آن را به‌طورکلی تغییر دهید و به‌نوعی تنوع ایجاد کنید. داستان بازی اما در طول ۲۰ مرحله اصلی روایت می‌شود که حسابی شمارا با این سامورایی حرفه‌ای آشنا می‌کند و به شما کمی شمشیربازی و حرکات نمایشی هم نشان می‌دهد. جدا از آن مراحل فرعی نیز همیشه آماده امتحان کردن هستند و شمشیربازی برای به دست آوردن پول مانند همیشه لذت خاصی دارد.

Nioh 2 داستان سامورایی ماجراجو برای یافتن سرنوشت است. ازآنجایی‌که گیم پلی بازی بر اساس سری Souls ساخته‌شده است، هر شکستی یک تاوان دارد و هر موفقیتی نیز یک پاداش. درصورتی‌که وسط بازی بمیرید، تمام امتیازهایی که به دست آورده‌اید را همان‌جایی که مرده‌اید جا خواهید گذاشت و این ممکن است حسابی اوقاتتان را تلخ کند اما در سوی جوایزی نیز برای شما در نظر گرفته‌شده‌اند. مبارزات بازی به هیجان‌انگیزترین شیوه ممکن پیش می‌روند و همه‌چیز در اوج سادگی خود پیچیده است. استفاده از شمشیر، شمشیر دوتایی، نیزه و تبر ازجمله بخش‌های در نظر گرفته در مبارزات است. افزودن محیط‌های شیطان باعث شده است که تجربه بازی به سطح جدیدی از جذابیت رسد و با نابود کردن حریفان و شیاطین در این محیط‌ها می‌توانید امتیازهای خوبی به دست آورید. یکی از بخش‌های جذاب بازی اما کوآب سه نفره است که حالا می‌توانید بدون هیچ‌گونه مشکلی به مبارزه بپردازید و در کنار جلوه‌های بصری زیبا و همچنین موسیقی دل‌نشین برای ساعت‌ها سرگرم شوید. با سامورایی غربی و سرنوشت او آشنا شوید. در این سبک نگاهی به Sekiro Shadows Die Twice و Bloodborne بیندازید.

در ادامه برای دانلود بازی Nioh 2 با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

تصاویری از محیط بازی :

About This Game :

Nioh 2 is an action role-playing game developed by Team Ninja. A sequel to Nioh (2017), the game was released for the PlayStation 4 on March 13, 2020, where it was published by Koei Tecmo in Japan and Sony Interactive Entertainment worldwide. Similar to its predecessor, Nioh 2 is an action role-playing game. Players can create their own playable character, who was a yōkai spirit. Players are equipped with a variety of weapons such as odachi and kusarigama, and earn new skills as they progress in the game. When players defeat a hostile yōkai, some of them may drop a “Soul Core”. They allow players to use yōkai abilities and transform into a yōkai after being deposited in a shrine. At locations named “Benevolent Graves”, players can summon other players, controlled by artificial intelligence, to assist them in combat. The game also features a three-player cooperative multiplayer mode.


Source link

این مطالب را نیز ببینید!

دانلود بازی Tron Evolution برای PC

دانلود بازی Tron Evolution برای PC

فیلم سینمایی Tron در سال ۱۹۸۲ روان سینماها شد و توانست محبوبیت فوق‌العاده زیادی به …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *