صفحه اصلی / AOne Games / دانلود بازی Omen of Sorrow برای PC

دانلود بازی Omen of Sorrow برای PC

بارها ممکن است که اسم سینماهای ۵ بعدی را شنیده باشید و با خود گفته باشید اینجا دیگر کجای دنیاست؟ اگر این برایتان عجیب است باید بگوییم که امروز با Omen of Sorrow روبه‌رو هستید که یک بازی مبارزه‌ای ۲ و نیم بعدی است! از غول گرفته تا کرم گرگ و هر موجود افسانه‌ای و عجیب‌وغریبی که حتی در تصور شما نیز نمی‌گنجد رو به روی شما قرار می‌گیرد و باید با برق شمشیر خوشگلتان آن‌ها را به جهنم بفرستید. یکی از تاریک‌ترین دخمه‌هایی که می‌توانید تصور کنید را در نظر بگیرید و حالا یک سری موجودات کله خراب نیز مقابل شما قرارگرفته‌اند. استودیو AOne Games تلاش زیادی برای این بازی به خرج داده است و SOEDESCO نیز آن را انحصاراً برای PlayStation 4 و سایر پلتفرم ها منتشر کرده است.

Omen of Sorrow در یک‌کلام بازی مبارزه‌ای است که شباهت زیادی به سری بازی های Mortal Kombat دارد. بخش داستانی و مولتی پلیر فوق‌العاده‌ای در نظر گرفته‌شده است و داستان نیز پیرامون تمام شخصیت‌هاست. بازی تنها به‌صورت تک نفره دنبال نمی‌شود و می‌توان یک‌کله گنده نیز همراه خود به این جهنم واقعی برد و در مقابل حملات موجودات موذی و خیالی دفاع کرد. توسعه‌دهندگان خلاقیت جالبی به خرج داده‌اند و بسته به نوع مبارزه شما، در آخر کمک خاصی به شما خواهد شد. برای نمونه اگر در طول مبارزه تنها به دفاع بپردازید و در آخر اوضاع خراب شود و به زمین بیفتید، دیگر هر نوع قابلیتی که دارید را از دست می‌دهید و بالاخره مزه دفاع کردن را خواهید چشید و برعکس آن نیز اتفاق خواهد افتاد.

Omen of Sorrow یک بازی مبارزه‌ای معمولی نیست و باید خوب آن را یاد بگیرید و برای همین حالت تمرینی را حتماً انجام دهید و به شما مکان ایستادن برای دفاع و حمله را یاد خواهد داد. بخش آنلاین جذابیت خاص خود را دارد و با حریف‌های سرسختی روبه‌رو خواهید شد که هیجان را تا آخرین حد ممکن بالا خواهد برد. گیم پلی بازی فوق‌العاده روان و درگیر کننده است و همچنین شخصیت‌های مختلفی نیز برای سبک‌های متفاوت حاضر هستند و دنیای فوق‌العاده‌ای را ارائه کرده‌اند. قرار نیست روبه روی حریفان آسانی مانند Tekken 7 قرار بگیرید و یک چالش عجیب پیش روی شماست و باید از شمشیر تا هر چه دستتان می‌رسد را برای کشتن حریف به کار بگیرید.

ممکن است بازی‌های مبارزه‌ای مختلفی را تجربه کرده باشید اما این‌یکی متفاوت‌تر از هر چیزی است که تابه‌حال دیده‌اید و باید همت کنید و موجودات عجیب‌وغریب را به زمین بزنید. آماده یک مبارزه حرفه‌ای هستید؟ این گوی و این میدان!

در ادامه برای دانلود بازی با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: WINDOWS® ۷, ۸, ۸٫۱, ۱۰ (۶۴-bit)
Processor: Intel Core i5
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 960

سیستم پیشنهادی :

OS: WINDOWS® ۷, ۸, ۸٫۱, ۱۰ (۶۴-bit)
Processor: Intel Core i5
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1060

تصاویری از محیط بازی :

About This Game :

Omen of Sorrow is a classic 2D, four-button fighting game, with Unreal Engine 4-powered graphics, a cast of characters inspired by classical horror, fantasy and mythology, and a battle system designed from the ground up to leverage player skill, rather than stats or random chance, featuring deep combat mechanics that favor movement and spacing over tight execution to provide an engaging experience for pros and newcomers alike!


Source link

این مطالب را نیز ببینید!

دانلود بازی GRID برای PC

دانلود بازی GRID برای PC

هیجان یکی از بخش‌های جدانشدنی زندگی ماست. چه کسی از آن هراس دارد و دلش …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *