صفحه اصلی / استراتژی / دانلود بازی Order of Battle: World War II برای PC

دانلود بازی Order of Battle: World War II برای PC

دانلود بازی Order of Battle: World War II برای PC – نسخه PLAZA

دانلود بازی Order of Battle: World War II برای PC

بازی Order of Battle: World War II یکی از بازی های منتشر شده توسط شرکت The Artistocrats می باشد. این بازی در تاریخ ۳۰ آپریل ۲۰۱۵ بر روی پلتفرم پی سی منتشر شده است و جزو بازی های استراتژی و شبیه سازی است. در این بازی همه اختیارات یک جنگ ایده آل در دستان شما می باشد. جنگی که تلفات زیادی را می تواند دربر داشته باشد . اما با نقشه ای ایده آل و منظم می توان پیامد ها و خسارات آن را به حداقل رساند. این بازی که جزو بازی های استراتژی است شبیه سازی یک جنگ جهانی دوم را به تصویر کشیده است که می توانید جزو گروه متحدین و یا جزو کروه متفقین باشید و جبهه مخالف را با نقشه ای درست نابود کنید. 

علاوه بر آن تنوع نیروها در این بازی سبب ایجاد و ساختن نقشه های مختلف برای هر کشوری که در جبهه مخالف می باشد. نیروهای متنوعی که می توان به آن ها اشاره کرد عبارتند از نیروهای زمینی، هوایی ، دریایی می باشد که هر کشوری نیروها ، تسحیلات و وسایل نقلیات خاص خود را می باشد که هم نقاط ضعف و هم نقاط قوت متنوعی دارند اما در کنار بودن کشور های مختلف و داشتن نقشه درست می تواند نقاط ضعف را کاهش دارد و بر دشمنان غلبه کرد. و به طور کلی می توان گفت که ۷۰۰ نیروی متنوع در بازی می توان یافت. در آخر سایت پارسی دانلود این بازی مهیج را برای شما پیشنهاد کرده تا اوقات خوشی را سپری کنید.

With a selection of over ۷۰۰ unique looking and behaving units, players can build and manage their army, fleet and air force throughout the campaigns set in the various theatres of operations during WW2. A unique system of specializations allows players to customize their forces with special units, bonuses and abilities that reflect the difference in strategies and mentality of the various factions.


Source link

این مطالب را نیز ببینید!

دانلود بازی Vampire The Masquerade Coteries of New York برای PC

دانلود بازی Vampire The Masquerade Coteries of New York برای PC

دانلود بازی Vampire The Masquerade Coteries of New York برای PC – نسخه CODEX Vampire …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *