صفحه اصلی / بازی کامپیوتر / دانلود بازی Premium Bowling برای PC – نسخه PLAZA

دانلود بازی Premium Bowling برای PC – نسخه PLAZA

دانلود بازی Premium Bowling برای PC – نسخه PLAZA

دانلود بازی Premium Bowling برای PC - نسخه PLAZA

Premium Bowling یک بازی جدید ورزشی میباشد که توسط شرکت Sadetta طراحی و در اکتبر ۲۰۱۹ برای پلتفرم PC عرضه شده است. این بازی شبیه سازی از ورزش بولینگ میباشد که در آن باید با رقبای بسیاری مسابقه دهید. استفاده از سیستم فیزیکی در بازی سبب خواهد شد تا بتوانید رقابت های واقعی تری را نسبت به سایر گیمهای مشابه در اختیار داشته باشید. هدف گیری و زمان ارسال توپ را باید در نظر بگیرید تا بتوانید بهترین امتیاز را به ثبت برسانید. با پیروزی در رقابت ها میتوانید XP و پاداش های مختلفی را بدست آورید که در سفارشی سازی بازی تاثیر گذار خواهند بود.

این گیم به صورت آفلاین و آنلاین قابل اجرا میباشد که در بخش آفلاین بازی میتوانید یک سری مراحل از پیش تعریف شده با گیم پلی سرگرم کننده را پشت سر بگذارید. و اما بخش آنلاین بازی شامل سیستم های بسیار خوبی است که رقابت بین شما و رقبا کاملا پایدار و منصفانه خواهد بود. با پیروزی در بخش آنلاین میتوانید رتبه خود را در سیستم جهانی بازی بهبود ببخشید. گرافیک دیدنی در کنار صداگذاری عالی سبب خواهد شد تا با یک بازی کاملا جذاب و سرگرم کننده سروکار داشته باشید. وبسایت پارسی دانلود پیشنهاد میکند بازی Premium Bowling را از دست ندهید.

Premium Bowling is a realistic and easy to play ten pin bowling game with multiplayer, virtual reality and mouse play support.

Start the game and enjoy best ever ten pin bowling right at your own home! Play real time multiplayer competitions, conquer daily and weekly top lists and work your way to the top in player ranking and e-sport style bowling leagues.

Game Features:

– The best bowling physics simulation
– Many gorgeous bowling alleys with custom soundtracks
– Many balls with unique physical properties

– Ball editor to create your own favorite balls
– Daily and weekly tops for game scores and series scores


Source link

این مطالب را نیز ببینید!

دانلود بازی Saints Row The Third Remastered برای کامپیوتر

دانلود بازی Saints Row The Third Remastered برای کامپیوتر

آموزش نصب نسخه EpicGames Store Rip : ۱٫ دقت داشته باشید طی مراحل نصب حتماً …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *