صفحه اصلی / اکشن / دانلود بازی Risky Wings برای PC – نسخه PLAZA

دانلود بازی Risky Wings برای PC – نسخه PLAZA

دانلود بازی Risky Wings برای PC – نسخه PLAZA

دانلود بازی Risky Wings برای PC - نسخه PLAZA

آپدیت جدید Build 510 اظافه شد

Risky Wings عنوان یک بازی اکشن و مسابقه ای است که بدست شرکت بازیسازی FireVector طراحی و در جولای ۲۰۱۸ برای پلتفرم PC عرضه شده است. داستان این بازی سرگرم کننده در آینده ای نه چندان دور جریان دارد که شما میتوانید با بال های خود پرواز کنید و امتیاز هایی که در مسیر ها برایتان در نظر گرفته شده است را جمع آوری کنید. با پیش روی در بازی مسیر هایی که پیش رویتان قرار میگیرد سخت و سخت تر خواهند شد که این مورد به دلیل سطح بالای گیم پلی بازی است که برای افزایش سرگرم کردن شما به بازی اظافه شده است. 

بازی Risky Wings از طراحی خوبی برخوردار است که که تمام اجزای بازی با کیفیت بالا پیاده سازی شده اند تا مشکلی از لحاظ گرافیکی در بازی وجود نداشته باشد. اگر شما نیز از دوست داران بازی های رقابتی هستید پارسی دانلود پیشنهاد میکند که این بازی را از دست ندهید زیرا با حجم نسبتا کم خود بخش های خوبی را دارا است که میتواند برای هر گیمری جذاب باشد. جهت دانلود بازی Risky Wings برای کامپیوتر با وبسایت پارسی دانلود همراه باشید.

Risky Wings is intense flying game where you score points by flying risky.
The closer (and longer) you fly to the obstacles the more points you get.

Your movement costs energy, and bumping into things costs even more. Keep an eye on your energy-level, because ‘out of energy’ means ‘GAME OVER’.

Levels are procedurally generated, so they’re never exactly the same. Memorizing won’t help (much), you need to learn to react to situation at hand and make best choice, really fast. A single mistake (probably) won’t kill you, but two mistakes in the row will be fatal.

Chose how competitive or meditative your flight will be :

  • arcade — find all required rune-keys to unlock portal to the next world

Source link

این مطالب را نیز ببینید!

دانلود بازی Monster Train برای کامپیوتر

دانلود بازی Monster Train برای کامپیوتر

بازی Monster Train اثری استراتژیک و روگ‌لایک می‌باشد که باید با استفاده از کارت‌هایی که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *