صفحه اصلی / بازی کامپیوتر / دانلود بازی Song of Horror Episode 2 برای PC

دانلود بازی Song of Horror Episode 2 برای PC

دانلود بازی Song of Horror Episode 2 برای PC – نسخه CODEX

دانلود بازی Song of Horror Episode 2 برای PC

Song of Horror Episode 2 نام یک بازی جدید کامپیوتری میباشد که در سبک گیمهای ماجراجویی قرار دارد و توسط Protocol Games طراحی و سپس توسط Raiser Games در اکتبر ۲۰۱۹ برای پلتفرم PC عرضه شده است. این نسخه از بازی که اکنون در اختیار شما قرار گرفته است شامل اپیزود ۱ و ۲ میباشد. مکانی که اکنون در آن گرفتار شده اید عمارت هاستلر نام دارد که شخصیت های اصلی بازی نیز هوشر و دنیل نام دارند که شما مدیریت آنها را بر عهده دارید. باید از سد موانع پیش رو عبور کنید تا بتوانید به اکتشافات و زندگی عادی خود بازگردید زیرا این عمارت به شدت مورد طلسم ارواح قرار گرفته است.

در این بازی شما مورد آزمایش های بسیاری قرار میگیرید و در اوج ترس و استرس باید تصمیم های مهمی را بگیرید که در روند اجرای بازی تاثیر گذار هستند. در همین راستا بازی یک سری المان های کمکی را برای شما فراهم کرده است که با دسترسی به آنها میتوانید روند اجرای گیم پلی را نسبتا اسانتر کنید. این بازی شامل یک صداگذاری عالی است که در تمامی لحظات میتواند هیجان و استرس را به شما منتقل کند. همچنین طراحی بسیار خوبی را دارا میباشد که در مجموع این بازی میتواند شما را برای دقایق طولانی سرگرم کند. وبسایت پارسی دانلود پیشنهاد میکند این بازی جدید را از دست ندهید.

You barely survived a terrifying experience at the Husher mansion. But you were able to join forces with others to uncover Husher and Daniel’s fate and experience some supernatural events that nobody else would believe. That thing… The Presence… seemed to know exactly when to hunt you down, right?

Now you are ready to continue unraveling the mystery behind the haunted music box, whose song doesn’t seem to leave you alone. Your adventure takes you to an antique shop, a place hunted by the same entity as Husher’s Mansion…


Source link

این مطالب را نیز ببینید!

دانلود بازی Saints Row The Third Remastered برای کامپیوتر

دانلود بازی Saints Row The Third Remastered برای کامپیوتر

آموزش نصب نسخه EpicGames Store Rip : ۱٫ دقت داشته باشید طی مراحل نصب حتماً …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *