صفحه اصلی / اسکرین شات بازی Summer Catchers / دانلود بازی Summer Catchers برای کامپیوتر

دانلود بازی Summer Catchers برای کامپیوتر

بازی Summer Catchers یک اثر آرکید منحصربه فرد است که با ریسینگ های جذاب ارائه شده است و داستان، ریتم و المان های معمایی مخصوص به خودش را دارد. شما در این بازی وارد یک سفر هیجان انگیز می شوید و کنترل شخصیتی به نام چو را برعهده دارید. او یک دختر جوان است که در قطب شمال زندگی می کند و هرگز فصل تابستان را ندیده است. او هرچیزی که مربوط به فصول گرم باشد را تاکنون ندیده است و اقیانوس و جنگل های برفی برایش بی معنا هستند. حال شما باید با این شخصیت همراه شوید و در ماشین مخصوص خودش به سراغ عجایب طبیعت و دیدار رمز و رازهای طبیعت بروید. به او کمک کنید تا ماموریت هایش را تکمیل کند و در نهایت موفق به دیدن تابستان شود. روند کار بسیار ساده است و در این مسیر شما موفق به دیدن تمام ناشناخته های چو خواهید شد. از جذاب ترین ویژگی های بازی می توانبه گرافیک پیکسلی و امکان ارتقا توانایی های شخصیت اصلی بازی اشاره کرد.

Summer Catchers PC-DARKZER0

دانلود بازی Summer Catchers برای کامپیوتر

بازی Summer Catchers قابلیت Fast Travell دارد و می توانید در بسیاری از مکان هایی یکبار از انها عبور کرده اید با یک چشم به هم زدن حضور داشته باشید. با گذر از این سرزمین ها مهارت های چو بهبود پیدا می کند و دوستان زیادی پیدا می کند. درست مثل یک زندگی واقعی شما نیاز به یک کیسه مسافرتی دارید تا آذوقه سفر خود را به همراه ببرید و با تجهیزات درست عازم سفر شوید. شما از این تجهیزات برای صعود از کوه ها و عبور از جنگل های خطرناک استفاده خواهید کرد. شهرهای زیرزمینی بسیاری در بازی دیده می شود و هرکدام هم شامل تله ها و چالش های متنوعی هستند. شخصیت هایی که با آنها دیدار می کنید را با خود همراه کنید و اطلاعات زیادی از آنها کسب کنید. موجودات فانتزی را هم خواهید دید و می توانید با آنها در زیبایی دل شب به پرسه زدن در ساختمان های شهر بپردازید.

info

It is time to embark on an epic road trip adventure of a lifetime in Summer Catchers, a unique arcade game that mixes racing, story, rhythm and puzzle elements all into one. Take control of Chu, a young girl who lives in the frozen north and has never seen summer, the ocean or anything but the snowy forest. With her trusty wooden car you must travel to distant lands full of mystery and strange creatures who ready to both help, and stop you from completing your quest of finally seeing summer.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7, 8, or 10

Processor: Intel G850 Dual-Core 2.9ghz or similar

Memory: 2 GB RAM

Graphics: Dedicated (Non-integrated) GPU with 1GB or more video memory

DirectX: Version 9.0c

Storage: 1 GB available space

رمز فایل: www.downloadha.com


Source link

این مطالب را نیز ببینید!

دانلود بازی Vampire The Masquerade Coteries of New York برای PC

دانلود بازی Vampire The Masquerade Coteries of New York برای PC

دانلود بازی Vampire The Masquerade Coteries of New York برای PC – نسخه CODEX Vampire …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *