صفحه اصلی / Reef Entertainment / دانلود بازی Terminator Resistance برای PC

دانلود بازی Terminator Resistance برای PC

نبرد نهایی بشر فرارسیده است. اینجا مرز میانه انسان و ربات است. از سویی بشر و موجودیتش به خطر افتاده است و از سویی این ربات‌های انسان‌نما هستند که راه سرنوشت بشر را تعیین می‌کنند. استودیو Teyon این بار از دل فرانچایز Terminator نسخه دیگری را بیرون کشیده است. این Terminator Resistance است که قرار است بار دیگر شمارا میخکوب صندلی کند و از فرط هیجان شمارا به سکته وا‌دارد. بالاخره ماشین‌ها تا جایی پیشرفت کرده‌اند که علیه بشر سلاح بردارند و خود قدرت را به دست بگیرند. این بشریت برای جان خود باید دست‌به‌دست هم دهد و برای یک‌بار هم که شده دشمنی را کنار بزند زیرا که ربات‌های آماده‌به‌کار و فوق‌العاده خطرناک در انتظارشان هستند.

بازی Terminator Resistance ما را به آینده‌ای دور و سال ۲۰۲۸ میلادی می‌برد. شهر لس‌آنجلس پر از ربات‌های هوشمند است که می‌خواهند سر به تن انسان‌ها نباشد. این سیاره‌ای است که به دلیل احمقی‌های انسان به‌جای باریکی کشیده شده است و کسی به فکر زنده ماندن نیست. همه‌چیز تنها رنگ نابودی می‌دهد و در فراسوی افق، می‌توان رنگ خونین خورشید آغشته به ابرهای تاریک را دید. همه‌چیز نوید پایان بشریت و پایان کامل را می‌دهد. در این میان شما نقش Jacob Rivers را بر عهده خواهید گرفت که فرمانده نیروهای انسانی درنبرد روبه روی ربات‌هاست. این بازی درواقع بر اساس ششمین فیلم ساخته‌شده با همین اسم توسعه‌یافته است و این بار می‌توانید به‌وسیله انتخاب‌هایی که می‌کنید، پایان‌بندی‌های مختلفی را تجربه کنید و ممکن است واقعاً دنیا توسط این نبرد نهایی به پایان خود برسد. البته بازی ارتباط زیادی به فیلم ندارد و نگران لوث شدن داستان و کم شدن جذابیت آن نباشید. Terminator Resistance نبرد نهایی حماقت بشری است.

طرفداران فرانچایز ترمیناتور بسیار زیاد هستند و بازی آرنولد به‌عنوان یکی از شخصیت‌های اصلی فیلم نیز تأثیر زیادی روی محبوبیت آن گذاشته است. این بار می‌توانید با دستان خودتان به نبرد علیه ربات‌ها بپردازید و یادتان باشد که در این راه باید حسابی از گجت ها و ابزارهای مختلف استفاده کنید زیرا که دشمن روبه روی شما بسیار پیشرفته‌تر و باهوش‌تر است. از ربات‌های عنکبوتی تا باس های چالش‌برانگیز پیش رویتان قرار خواهند گرفت و تنها انتخابی که بازی Terminator Resistance جلوی رویتان می‌گذارد، کشتن است. اگر به این بازی علاقه‌مند هستید می‌توانید نگاهی به The Outer Worlds و Call of Duty: Black Ops 3 بیندازید.

در ادامه برای دانلود بازی Terminator Resistance با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows 7/8/10 64-bit
Processor: Intel Core i3 4160 @ 3.6GHz/AMD FX 8350 @ 4.0GHz or better
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia GTX 1050/AMD RX 560 or better
DirectX: Version 11
Storage: 32 GB available space
Sound Card: DirectX compatible soundcard or onboard chipset
Additional Notes: Estimated for 1080p 60fps at medium settings

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows 7/8/10 64-bit
Processor: Intel Core i5 8400 @ 2.8GHz/AMD Ryzen 5 2600 @ 3.4GHz or better
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia GTX 1070/AMD RX 590 or better
DirectX: Version 11
Storage: 32 GB available space
Sound Card: DirectX compatible soundcard or onboard chipset
Additional Notes: Estimated for 1440p and higher, 60fps with high or epic settings

تصاویری از محیط بازی :

About This Game :

Terminator: Resistance is a first-person shooter action video game, set to be released on November 15, 2019 in Europe and Australia, and on December 10, 2019 in North America. Its story is set in a post-apocalyptic 2028 Los Angeles and serves as a prequel to the James Cameron’s Terminator franchise films The Terminator (1984) and Terminator 2: Judgment Day (1991). Players will take on the role of a new character, Jacob Rivers, a soldier in the John Connor-led human resistance against Skynet’s robotic killing machines. The game will have multiple possible endings. A sixth film in the Terminator franchise, Terminator: Dark Fate, was released shortly prior to the game’s release, and the game does not appear to have any relation or connection to the sixth film’s timeline or characters. Like Dark Fate, however, the game appears to be ignoring all Terminator franchise films after Terminator 2: Judgment Day.


Source link

این مطالب را نیز ببینید!

دانلود بازی Counter Terrorist Agency برای کامپیوتر

دانلود بازی Counter Terrorist Agency برای کامپیوتر

همراه با بازی Counter Terrorist Agency می توانید با تروریسم مبارزه کنید و به سازمانی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *