صفحه اصلی / ایندی / دانلود بازی The Dreadful Whispers برای کامپیوتر

دانلود بازی The Dreadful Whispers برای کامپیوتر

The Dreadful Whispers را می توان بهترین اثری دانست که شما را با برخی از ترس هایتان روبرو می کند. در این بازی شما نباید تسلیم شوید و از انجام کارهایی که قبلا خطرناک می دانستید ابایی نداشته باشید. صدها سطح جذاب برای این اثر طراحی شده است و می توانید ترس را در گوشه گوشه بازی کشف کنید. با سیستم کلی بازی آشنا شوید و در نهایت وارد ظرف تاریک و ترسناک زمان بازی شوید. حل ده ها پازل در بازی به شما کمک می کند که با ذهن هیولای مخوف بازی آشنا شوید و تردید را کم کم از خودتان دور کنید. ترس و عذاب در بازی کم کم وارد فاز وحشتناکی می شود و می توانید براساس انتخاب های خود داستان هایی متفاوت را تجربه کنید. موسیقی بازی هیجان انگیز و بسیار شلوغ است و استعداد درخشان دیو آلن در نت به نت آن دیده می شود. همه چیز در بازی طراحی هنری دارد و انیمیشن های بازی عجیب و غریب هستند. برنامه نویسی بازی هم گویی شباهتی به آثار امروزی ندارد و یک فرد با شیوه هایی متفاوت آن را طراحی کرده است.

The Dreadful Whispers PC-SKIDROW

دانلود بازی The Dreadful Whispers برای کامپیوتر

از رویاهای خود در بازی The Dreadful Whispers عقب ننشینید و سعی کنید که دنیای عجیب و غریب بازی را درک کنید. رنگ ها در بازی اهمیت بالایی دارند و می توانید موانع را توسط آن شناسایی کنید. دیالوگ های جذابی روی سر شخصیت ها نشان داده می شوند که شما را بیشتر با داستان بازی آشنا می کند. گیم پلی بازی یکی از همان مواردی است که هنری دوستان آن را می پسندد و المان های جذابش تمامی ندارد. باس فایت ها نسبت به شخصیت اصلی بازی جثه بزرگی دارند و چندین بار باید به مصافشان بروید. انتخاب در بازی اهمیت بالایی دارد و پازل ها معنای بهتری پیدا می کنند.

info

You’re not good enough… it can’t be done… it’s too risky… you’re worthless… give up… The Dreadful Whispers is an adventure about overcoming fear and doubt. Everything from the strange artwork and animations to the programming, design and sound effects is the work of a single developer. A piece of me, Noa Calice, is in this game. You’re not only immersing yourself in a unique, weird world but also supporting my dream.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 or higher

Processor: Intel Core i3

Graphics: dedicated graphics card (opengl 3.0 support or higher)

Storage: 6 GB available space

راهنمای نصب

۱) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

۲) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

۳) به نصب بازی بپردازید.

۴) فایل های موجود در پوشه SKIDROW را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

۵) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

ADs

دانلود بازی The Dreadful Whispers برای کامپیوتر


Source link

این مطالب را نیز ببینید!

دانلود بازی Train Sim World CSX Heavy Haul برای PC

دانلود بازی Train Sim World CSX Heavy Haul برای PC

دانلود بازی Train Sim World CSX Heavy Haul برای PC نسخه جدید FitGirl قرار گرفت …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *