صفحه اصلی / بازی کامپیوتر / دانلود بازی The Story of Henry Bishop برای PC

دانلود بازی The Story of Henry Bishop برای PC

دانلود بازی The Story of Henry Bishop برای PC – نسخه FitGirl

دانلود بازی The Story of Henry Bishop برای PC

The Story of Henry Bishop عنوان یک بازی جدید ماجراجویی میباشد که توسط شرکت Blazes Games طراحی و در نوامبر ۲۰۱۹ برای پلتفرم PC عرضه شده است. بیشاپ نام شخصیت اصلی این بازی است که او در یک املاک کار میکند و خانه هایی که برای فروش هستند را به مشتریان معرفی می نماید. در یک روز معمولی خانه ای برای فروش در اختیار او قرار گرفت که چندان نرمال نبود. بعد از مدتی یک خانواده ۵ نفره برای خرید آن پیش بیشاپ رفتند که قرار براین شد تا فردای آن روز برای دریافت هزینه خانه بیشاپ پیش آنها برود اما به محض رسیدن به خانه متوجه میشود که اتفاقات بدی در این خانه قدیمی رخ داده است.

شما باید در خانه حضور پیدا کنید و در تمامی اتاق ها اتفاق هایی که در انتظارتان هستند را تجربه کنید. بازی از گیم پلی خوبی برخوردار است که میتواند ترس و استرس را در تمامی مراحل به وجود شما منتقل کند. برای رفع این مشکل اصلا نباید فرار کنید زیرا با فرار مشکلات را بدتر خواهید کرد. هماهنگی بسیار خوبی میان صداگذاری و طراحی بازی صورت گرفته است که میتواند نظر شما را به خودش جلب کند. طراحی این بازی به صورت اچ دی صورت گرفته است. وبسایت پارسی دانلود پیشنهاد میکند بازی The Story of Henry Bishop را از دست ندهید.

My name is Henry Bishop, I will tell you my horrible story…
This story happened to me in the late 70s and even the most terrible nightmare will seem only echoes of horror in comparison with those mysterious events which I participated in. I worked as a real estate agent, and we had an old mansion in Maine which no one could sell. It was as a dead weight on our company. As a stale product on a store shelf which was losing its value every day. After all, houses also have a shelf life. And then, one May morning the silence of our office on the Fifth Avenue was broken by a telephone call. 


Source link

این مطالب را نیز ببینید!

دانلود بازی Terminator Resistance برای کامپیوتر – نسخه HOODLUM

دانلود بازی Terminator Resistance برای کامپیوتر – نسخه HOODLUM

۴٫۶ / ۵ ( ۵۲۷ votes ) بازی Terminator Resistance اثری اول شخص و شوتر …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *