صفحه اصلی / indie / دانلود بازی Truberbrook برای PC

دانلود بازی Truberbrook برای PC

دانلود بازی Truberbrook برای PC – نسخه CODEX

دانلود بازی Truberbrook برای PC

بازی Truberbrook یکی از بازی های منتشر شده توسط شرکت btf می باشد. این بازی در تاریخ ۱۲ مارس ۲۰۱۹ بر روی پلتفرم پی سی منتشر شده است. این بازی خود جزو بازی های indie و ماجراجویی می باشد. داستان بازی به اواخر دهه ۶۰ بر می گردد و اگر دقیقتر بگویم مربوط به سال ۱۹۶۷٫ دورانی که جنگ سردی بین کشورهای آمریکا، ویتنام و روسیه پابرجاست. اما شما در نقش دانشجوی امریکایی به نام  Hans Tannhauser می باشید که در زمینه دکتری فیزیک مشغول به تخصیل است اما با شرکت در یک لاتاری برنده ی یک مسافرت به یکی از روستاهای کوچک کشور آلمان به نام Truberbrook می شوید. بعد از رسیدن به این روستای کوچک در یک اقامتگاه معین شده ساکن می شوید اما این اقامتگاه و این روستا پر از رازهای عجیب و جالبی می باشد

در این بازی که شما در روستای عجیبی قرار گرفته اید . سعی بر فهمیدن اتفاق های افتاده در اطرافتان می باشید. به خصوص اتفاق هایی که منشا آن از اتاق خود شما شروع می شود. اما وجود نقش شما خود دارای مسئولیت بزرگی می باشد که شاید این مسئولیت بزرگ نجات دادن جان میلیون ها نفر و یا دنیا باشد. بازی خود از محیط گرافیکی خاص و جذابی بهره مند می باشد و رنگ های استفاده شده در آن باعث افزایش گیرایی بازی می شود. در کنار محیط گرافیکی بازی نیز، موسیقی های مربوط در بازی نیز به طور ماهرانه ای تنظیم شده و باعث جذب مخاطب و نفوذ به عمق بازی می شود. در آخر سایت پارسی دانلود این بازی معمایی و تخیلی را برای شما پیشنهاد می کند تا اوقات خوشی را سپری کنید.

The year is 1967. The world policy is dominated by the Cold War and Vietnam, Russia and America are racing to the moon. At the same time in Europe, students take to the streets from Paris to Berlin.Hans Tannhauser, an American student in his late twenties is caught by surprise: Out of the blue, he wins a trip to a small, German village, Trüberbrook. Truber-what? No idea! It doesn’t help he can’t remember taking part in any lottery in the first place … Happy to put some distance between him and his Ph.D.


Source link

این مطالب را نیز ببینید!

دانلود بازی Vampire The Masquerade Coteries of New York برای PC

دانلود بازی Vampire The Masquerade Coteries of New York برای PC

دانلود بازی Vampire The Masquerade Coteries of New York برای PC – نسخه CODEX Vampire …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *