صفحه اصلی / Bigben Interactive / دانلود بازی TT Isle of Man Ride on the Edge 2 برای PC

دانلود بازی TT Isle of Man Ride on the Edge 2 برای PC

انگشتانم از فرط فشار دادن دسته بی‌حس شده‌اند، مردمک چشمم دیگر تحمل نور را ندارد و سطح آدرنالین خونم در بالاترین حد ممکن قرار دارد. می‌دانم که دیگر نباید ادامه دهم اما نمی‌توانم جلوی عطش تجربه بازی TT Isle of Man – Ride on the Edge 2 را بگیرم. استودیو KT Racing که یکی از سلاطین بازی‌های مسابقه‌ای است و فرانچایز بزرگی چون WRC را در کارنامه خود دارد، این دفعه با نسخه جدیدی از مسابقات موتورسواری برگشته است و می‌خواهد حسابی هیجان را به ما تزریق کند. این خطرناک‌ترین مسابقات موتورسواری است که تابه‌حال در عمر خودخواهید چشید.

بازی TT Isle of Man – Ride on the Edge 2 مسابقاتی حرفه‌ای در جاده‌هایی کوچک و زیبا از جزیره‌ای میان انگلستان و ایرلند را ارائه می‌دهد. مسیر مسابقه فوق‌العاده طولانی است و هر دور این مسیر آن‌قدر چالش‌های عجیبی را برای شما ایجاد می‌کند که همان‌طور میخکوب به صندلی قفل خواهید شد. ممکن است با سرعت ۱۸۰ مایل در ساعت به یک دیوار بزرگ بخورید و حتی نفهمید که این دیوار از کجا سروکله‌اش پیداشده است. در طول مسیرهای در نظر گرفته‌شده موانع مختلفی مانند درختان، دیوار و حتی ساختمان‌ها در نظر گرفته‌شده‌اند و جلوگیری از برخورد با آن‌ها در آن سرعت‌بالا کار بسیار سختی است.

هیچ بازی ویدیویی دیگری چنین حس سرعتی را به شما نمی‌دهد. وقتی دوربین را در حالت اول‌شخص قرار می‌دهید می‌فهمید که با چه سرعتی در حال موتورسواری هستید. گیم پلی این بازی تجربه‌ای بسیار لذت‌بخش را ارائه می‌دهد و نسبت به نسخه اول فیزیک بازی کاملاً به واقعیت نزدیک شده است و قرار نیست مانند فیلم هندی با سرعت بسیار بالا از موانع مختلف گذر کنید.

بازی TT Isle of Man – Ride on the Edge 2 تجربه‌ای وحشتناک از سرعت و لذت است. جدا از پیست اصلی، ۱۷ پیست مسابقه دیگر نیز در نظر گرفته‌شده‌اند و بیش از ۱۸ نوع موتورسیکلت حرفه‌ای در کلاس‌های مختلفی چون کلاسیک و مدرن آماده سواری به شما هستند. این بازی تجربه جهان باز کاملاً جدیدی را ارائه می‌دهد و در این حالت می‌توان تنظیمات موتور خود را تغییر داد و آن را به‌صورت آزاد آزمایش کرد. تمرین یکی از نکات مهم در حرفه‌ای شدن است و باید حسابی در محیط‌های مخصوص تمرین کنید تا بتوانید پیست مسابقه ۶۰ کیلومتری بازی را بدون هیچ‌گونه مشکلی پشت سر بگذارید. در این سبک نگاهی به Moto GP 19 و Assetto Corsa Competizione بیندازید.

در ادامه برای دانلود بازی TT Isle of Man Ride on the Edge 2 با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows 7
Processor: Intel Core 2 i5-2300 or AMD Phenom II X6 1100
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 630 2GB, or AMD Radeon HD 5870 2GB
DirectX: Version 11
Storage: 18 GB available space

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows 10
Processor: Intel Core i7-3770 or AMD FX-8350
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 780, 3 GB or AMD Radeon R9 290X, 4 GB
DirectX: Version 11
Storage: 18 GB available space

تصاویری از محیط بازی :

About This Game :

Without a shadow of a doubt it is one of the most dangerous motorbike races in the world. In TT Isle of Man – Ride On the Edge 2, you prove your worth in different championships before setting out to conquer the Snaefell Mountain Course, a 60 km-long track with both winding and straight sections that will push your riding skills to the limit. TT 2 features 17 additional tracks, 18 different motorbikes including classic models, and the official riders. And now it’s more realistic than ever, thanks to entirely revamped physics and faithfully reproduced rider movements. Fine-tune your motorbike, upgrade its performance and monitor its data in real time so you can stay competitive. TT2 also offers a brand-new open world, a biker’s paradise where you can test your bike settings and gain the experience you’ll need to win the TT Isle of Man title!


Source link

این مطالب را نیز ببینید!

دانلود بازی Romance of the Three Kingdoms 13 برای PC

دانلود بازی Romance of the Three Kingdoms 13 برای PC

دانلود بازی Romance of the Three Kingdoms 13 برای PC بازی Romance of the Three …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *