صفحه اصلی / ایندی / دانلود بازی Vile برای کامپیوتر

دانلود بازی Vile برای کامپیوتر

Vile یک بازی اکشن رقابتی است که باید در آن با موجودات شیطانی مبارزه و اهداف خود را در سیاه چال ها نابود کنید. این موجودات وحشتناک از هر روشی برای نابودی شما استفاده می کنند و باید کاری کنید که برای همیشه متوقف شوند. روح نها را جمع آوری و با سلاح های جدید در مقابلشان ایستادگی کنید. آثار باستانی را پیدا کنید و باس ها را در چند نبرد شگفت انگیز از پا درآورید. بازی نبردهای جذابی دارد و هربار می توانید از طریق درخت استعداد مهارت خود را بالا ببرید. اهداف شما در بازی کاملا متفاوت هستند و ماموریت ها هم به صورت تصادفی انتخاب می شوند. در شروع این روند بسیار جالب است و حتی پاداش ها به شما انگیزه لازم را می دهند تا به اهداف حمله ور شوید. چالش های بازی بسیار جذاب است و با انجام آن می توانید به چالش های بعدی دست یابید. شخصیت ها و سلاح ها روز به روز افزایش می یابند و هرکدام از آنها عملکرد منحصر به فردی دارند.

Vile PC-DARKZER0

دانلود بازی Vile برای کامپیوتر

بازی Vile توانایی های بازیکن را در چند بخش تقسیم کرده است و هر کسی می تواند عملکرد متفاوتی داشته باشد. ۶ نقشه متفاوت در بازی دیده می شود و همواره دچار تغییر می شود. هر بار هم اسلحه و مصنوعات بیشتری را پیدا می کنید و می توانید دوباره نسبت به ارتقا هرکدام از آنها اقدام کنید. مطمئن باشید که چیزهای زیادی برای لذت بردن وجود دارد و با طلسم و جادوها می توانید سرگرم شوید. شخصیت های خود را برای غارت به سیاه چال ها بفرستید و استعداد خود را نشان دهید. در بخش کوآپ می توانید با دوستان خود همراه شوید و به رقابت های گروهی بپردازید. این بخش به اندازه کافی اعتیادآور است و براحتی می توانید رقبای دیگر خود را پیدا کنید و در سرورهای قدرتمند بازی قرار بگیرید.

info

Vile is an action rogue-lite about fighting demonic creatures and other horrors throughout a vile world. Fight enemies and/or complete random objectives given to you in procedurally-generated dungeons to put a stop to the creatures forever! Collect souls, find new weapons, new artifacts, and battle EPIC bosses! Use your souls to buy talents from 3 different talent trees!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP

Processor: Intel Core 2 CPU

Memory: 2 GB RAM

Graphics: NVIDIA GT/s 4xx or Equivalent

Storage: 275 MB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7

Processor: 2 Ghz Dual Core

Memory: 2 GB RAM

Graphics: Nvidia Geforce 600 Series or Higher

Storage: 275 MB available space

رمز فایل: www.downloadha.com


Source link

این مطالب را نیز ببینید!

دانلود بازی Terminator Resistance برای PC

دانلود بازی Terminator Resistance برای PC

نبرد نهایی بشر فرارسیده است. اینجا مرز میانه انسان و ربات است. از سویی بشر …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *