صفحه اصلی / WARRIORS OROCHI 4 – 無双OROCHI3 / دانلود بازی WARRIORS OROCHI 4 برای PC

دانلود بازی WARRIORS OROCHI 4 برای PC

دانلود بازی WARRIORS OROCHI 4 برای PC – نسخه HOODLUM

دانلود بازی WARRIORS OROCHI 4 برای PC

پک بسته‌های الحاقی بازی DLC Pack-CODEX اضافه شد

WARRIORS OROCHI 4 – 無双OROCHI3 نام یک بازی جدید کامپیوتری است که در سبک گیمهای اکشن قرار دارد و بدست شرکت بازیسازی KOEI TECMO GAMES CO., LTD. طراحی و در تاریخ ۱۵ اکتبر ۲۰۱۸ برای پلتفرم PC عرضه شده است. داستان بازی در مورد همکاری امپراطوری ژاپن و سه نسل از سرزمین چین است که هدف آنها طی سال های زیاد شکست دادن Orochi بوده که تا حدودی موفق شده اند و توانسته اند که نیرو های اصلی Orochi را برای سال های پیش رو از سرزمین های خودشان فراری دهند و یک فرصت مناسب برای پیشرفت و زندگی جدید را در اختیار داشته باشند.

اما در بازی WARRIORS OROCHI 4 – 無双OROCHI3 هیچ چیز همیشگی نیست و دشمن اصلی شما با قوای جدید به سرزمین تان حمله ور شده است که در این بازی میتوانید با بیش از ۱۷۰ شخصیت سروکار داشته باشید. که تمام این کاراکتر ها از قدرت و ویژگی های مخصوصی برخوردار هستند. WARRIORS OROCHI 4 – 無双OROCHI3 جدا از داستان جذاب خود میتواند گیم پلی خوبی را برای سرگرم شدن در اختیارتان قرار دهد که براساس آن میتوانید برای دقایق طولانی در بازی حضور داشته باشید. استفاده از گرافیک دیدنی در طراحی بازی و اکشن های تصویری میتواند صحنه های خوبی را برای تماشا در این بازی برای شما فراهم بیاورد. پارسی دانلود پیشنهاد میکند که این بازی عالی را از دست ندهید.

۱۷۰ playable characters – the most ever for the WARRIORS series!

Experience Warriors Orochi 4’s narrative through the eyes of 170 characters.

۱۶۵ returning from across the Dynasty Warriors, Samurai Warrior and Warriors Orochi universes u2013 with five new characters joining the roster.

– Introducing “Magic” to the series, you can now experience even more thrilling and intense Musou Action!

All-new additions with characters being able to cast powerful magic abilities to wipe out their foes. Combining weaponry and magic can lead to devastating attacks which will stop enemies in their tracks.


Source link

این مطالب را نیز ببینید!

Why not calling a Locksmith, 4 essential facts

We’ve all lost our key chain, for car or the house in any occasion once …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *