صفحه اصلی / آپدیت بازی Mutant Football League: Brawltimore Razors / دانلود Mutant Football League: Brawltimore Razors نسخه PLAZA

دانلود Mutant Football League: Brawltimore Razors نسخه PLAZA

دانلود Mutant Football League: Brawltimore Razors نسخه PLAZA

Mutant Football League: Brawltimore Razors نام یک بازی در سبک اکشن ورزشی آرکید می باشد که به صورت مستقل توسعه یافته است . این عنوان جدیدترین بسته ی الحاقی گسترش دهنده ی بازی Mutant Football League می باشد که تیم The Brawltimore Razors ، ورزشگاه B&D Spank Stadium و موسیقی تم این ورزشگاه یعنی Rise Up را از گروه Bad Blood به بازی اضافه می کند . در این بازی قرار است شاهد یک تجربه ی منحصر به فرد و جذاب و البته خونین از مسابقه ی دیوانه وار فوتبال میان موجودات جهش یافته و فوتبال باشیم ، مسابقه ای که تنها مورد قابل پیش بینی آن ، شکستن استخوان ها می باشد . این عنوان که از بهترین بازی های ورزشی هم سبک خود مانند NFL Blits و بازی های کلاسیک Sega Genesis الهام گرفته است ، شامل بیش از ۲۰ تیم مختلف می شود که هر کدام از موجودات متفاوتی از جمله خون آشام ها ، ارتش های اسکلتی ، روبات های زرهی ، بیگانه های فضایی جنایت گر ، انسان های جهش یافته و هیولاها و ارک ها می شود . در طول تجربه ی این بازی شما می توانید از ترفندها و حیله های کثیفی برای پیروزی استفاده کنید ، به طور مثال می توانید رشوه بدهید ، بمب پرتاب کنید یا حتی بازیکن های خود را به اسلحه و اره برقی مجهز کنید تا در مواقعی که اختلافی ایجاد شد ، شروع به قتل عام کنند و زمین بازی را به خون بکشند . همچنین بیش تر از ۲۰ ورزشگاه برای این بازی طراحی شده که هر کدام شکل منحصر به فرد خود را دارند و تجهیزات کشنده ای همچون گودال های آتشین ، اره های غول پیکر و تله های مرگباری در آن ها وجود دارند . به شما پیشنهاد می کنیم که اگر به دنبال یک بازی خونین و سرگرم کننده ی ورزشی که تجربه متفاوتی را به شما ارائه بدهد ، هستید حتما بازی Mutant Football League: Brawltimore Razors را تجربه کنید .

Mutant Football League: Brawltimore Razors – PLAZA

This downloadable content includes: The Brawltimore Razors Team – led by running and passing sensation, Quarterback Lamaul Jackhammer who has his sights set on winning the Mayhem Bowl. The Razors are one of the MFL’s most exciting teams, with a stout defense and a bruising running game, they unleash pain and punishment on every play. B&D Spank Stadium. This ghoulish arena includes landmines, buzz-saws and an animating guillotine goal post. “Rise Up” by Bad Blood (Razors home musical theme)

لینک دانلود


Source link

این مطالب را نیز ببینید!

دانلود بازی Saints Row The Third Remastered برای کامپیوتر

دانلود بازی Saints Row The Third Remastered برای کامپیوتر

آموزش نصب نسخه EpicGames Store Rip : ۱٫ دقت داشته باشید طی مراحل نصب حتماً …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *