صفحه اصلی / بازی کامپیوتر / دی ال بازی | دانلود بازی فشرده با ترافیک نیم بها

دی ال بازی | دانلود بازی فشرده با ترافیک نیم بها

دانلود بازی Blacksad Under the Skin برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی Blacksad Under the Skin با لینک مستقیم

نسخه فشرده Razor1911 در ۱۳ گیگابایت

Blacksad Under the Skin یکی دیگر از گیمهای ماجراجویی میباشد که این بازی جدید کامپیوتر توسط Pendulo Studios و YS Interactive طراحی و سپس توسط Microids در نوامبر ۲۰۱۹ برای پلتفرم PC عرضه شده است. شخصیت های اصلی این بازی در مورد یک سری حیوانات میباشد که شما نقش یک کارگاه را خواهید داشت و باید به پرونده های بسیاری که از پیچیدگی های خاصی برخوردار هستند رسیدگی کنید. در این بین بازی یک سری شخصیت هایی را سد راه شما میکند که برخی از دوستان و برخی دشمنان شما هستند که شناسایی آنها کار سختی خواهد بود.

دی ال بازی | دانلود بازی فشرده با ترافیک نیم بها

داستان این بازی ماجراجویی در مورد شخصی به نام John Blacksad میباشد که او یک کارگاه بلقوه محسوب میشود که قصد دارد برای رسیدگی به یک رونده قتل وارد لس آنحلس شود. داستان در دهه ۵۰ میلادی جریان دارد و صاحب یک باشگاه بوکس که Joe Dunn نام داشت به قتل رسیده است و بهترین شاگرد او نیز که نامش Bobby Yale بوده گم شده است. متاسفانه در پرونده ای وارد شده اید که به شدت پیچیده است زیرا افراد قدرتمند در پشت پرده حضور دارند که شناسایی آنها کار سختی میباشد. در همین راستا شما میتوانید ماموریت های متعددی را در پیش داشته باشید. حیواناتی که ممکن است با آنها سروکار داشته باشید :  گربه، سگ، کرگدن هستند که نبرد تن به تن با آنها میتواند به ضرر شما به پایان برسد بنابراین باید به دنبال بهترین راه حل ها باشید.

بازی Blacksad Under the Skin بیش از ۳۰ شخصیت حیوانی را دارا میباشد که در تمامی آنها یک سری افراد قدرتمند حضور دارند. شناسایی و نابودی دسیسه ها کار سختی میباشد که شما باید به تنهایی از پس آنها بر بیایید. استفاده از یک طراحی دیدنی با کیفیت اچ دی سبب خواهد شد تا با یک بازی با کیفیت سروکار داشته باشید. همچنین صداگذاری این گیم به صورت حرفه ای شکل گرفته است که میتواند نظر شما را به طور مستقیم به خود جلب کند. تمامی روند بازی با تصمیمات شما پیش خواهد رفت که نباید عجولانه تصمیمی را بگیرید. وب سایت دی ال بازی پیشنهاد میکند دانلود بازی Blacksad Under the Skin برای کامپیوتر را از دست ندهید.

نویسنده: Admin

نظرات: بدون نظر


Source link

این مطالب را نیز ببینید!

دانلود بازی Spintires Chernobyl Proper برای PC

دانلود بازی Spintires Chernobyl Proper برای PC

دانلود بازی Spintires Chernobyl Proper برای PC – نسخه PLAZA Spintires Chernobyl Proper عنوان یک …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *