صفحه اصلی / Alpha Protocol / دی ال بازی | دانلود بازی فشرده با ترافیک نیم بها

دی ال بازی | دانلود بازی فشرده با ترافیک نیم بها

دانلود بازی Alpha Protocol برای کامپیوتر

نسخه فوق العاده فشرده شده و کم حجم شده PROPHT

همراه با کرک معتبر و لینک دانلود مستقیم با سرور پرسرعت ایران

بازی Alpha Protocol برای PC و کنسول های X360 و PS3 منتشر شده است. این بازی در سبک اکشن و نقش آفرینی است که توسط SEGA ساخته و به بازار عرضه شده است. وفاداری بهای گزافی دارد و هیچ کس این موضوع را بهتر از مامور Michael Thorton نمی داند. ماموری جوان و با استعداد که توسط دولت آموزش داده شده است. شخصیت Thorton تنها فردی است که اطلاعات لازم برای متوقف نمودن یک فاجعه ی بین المللی در شرف وقوع را در اختیار دارد. برای این کار او بایستی خود را از افرادی که برای محافظت از آنها سوگند خورده است، جدا نماید.

دی ال بازی | دانلود بازی فشرده با ترافیک نیم بها


سبک بازی: action role-playing
سازنده: Sega

ناشر : Sega
زمان انتشار بازی: May 27, 2010
سایر پلتفرم ها:
Microsoft Windows | PlayStation 3 | Xbox 360


 بدون شک با دانلود بازی Alpha Protocol میتوانید ماموریت های مناسبی را برای سرگرم شدن در اختیار داشته باشید. هر چه که بازی کنندگان به چگونگی انجام ماموریت های مختلف آشنا می شوند و در داستان پیش می روند، تصمیمات گرفته شده و اعمال آنها در هر ماموریتی در نهایت در اینکه Thorton به چه ماموری مخفی تبدیل خواهد شد، تعیین کننده خواهند بود. در طول بازی شما می توانید با NPC های مختلف شخصیت بازی را به نوعی خودتان بسازید. برای مثال با یک NPC می توانید او را فردی خشن جلوه دهید یا با NPC دیگر او را خونسرد جلوه دهید. در مجموع کلیه انتخاب های شما روی داستان بازی تاثیر می گذارد و شما می توانید بازی را با عقاید خودتان پیش ببرید.

در ابتدای بازی کاراکتر در مبارزات تن به تن و استفاده از ابزار جاسوسی و یا وسایل نظامی مهارت زیادی ندارد. در طول بازی شما می توانید توانایی ها یا skills مختلفی را برای کاراکترتان انتخاب کنید تا به او سبک دهی کنید و این موضوع کاملا انتخابی خواهد بود. برای مثال شما می توانید توانایی او را در مبارزات تن به تن قوی کنید.در طول بازی شما می تواید برای انجام ماموریت های مختلف از قابلیت های مختلفی استفاده کنید و ماموریت را انجام دهید. یکی دیگر از ویژگی های مهم بازی این است که بازی همانطور که گفته شد گیم پلی انتخابی دارد. بازی Alpha Protocol توسط گروه PROPHET در حجم بسیار مناسبی فشرده و کم حجم شده است. وب سایت دی ال بازی پیشنهاد میکند دانلود بازی Alpha Protocol برای کامپیوتر را از دست ندهید.


اطلاعات بیشتر درباره این نسخه:

دی ال بازی | دانلود بازی فشرده با ترافیک نیم بها


تصاویری از محیط بازی:


Source link

این مطالب را نیز ببینید!

دانلود بازی Empire Earth 3 برای کامپیوتر

دانلود بازی Empire Earth 3 برای کامپیوتر

بازی Empire Earth 3، همچون نسخ قبلی در سبک استراتژیک همزمان ساخته شده است. بازی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *