صفحه اصلی / specialnews / شبیه ساز نبرد با شیطان!

شبیه ساز نبرد با شیطان!

دنیای بازی های ویدیویی بسیار گسترده و جالب است. تعداد بازی های ویدیویی دیگر قابل شمارش نیستند و کمپانی های ریز و درشت تا توانسته اند بازی های مختلفی تولید کرده اند. چه شبیه ساز زندگی یک بز بوده باشد یا تیراندازی در خیابان های نیویورک، همه ما اوقات خوشی را با این بازی ها گذرانده ایم. اخیرا بازی جدیدی به نام I Am Jesus Christ معرفی شده است که شما را در نقش خود عیسی مسیح قرار می دهد!

این بازی در واقع زندگی حضرت مسیح را به صفحه نمایش های شما می آورد. می توانید معجزه کنید یا اینکه افراد بیمار را شفا دهید و با قدرت هایی که در اختیار دارید با خود شیطان بجنگید! بر اساس متن معرفی این بازی، نبرد با شیطان کاملا بر اساس واقعیت های موجود در کتاب مقدس است و برای همین باید نگاه دیگری به این بازی داشت.

البته بازی در واقعیت بیشتر شبیه یک فیلم سینمایی به نظر می رسد که شما تنها دستانتان را تکان خواهید داد و بقیه خودش پیش می رود. به هر حال حدود ۳۰ معجزه مختلف در بازی وجود دارد که بسیار بیشتر از معجزه های خود عیسی مسیح است. می توانید مردم را غسل تعمید دهید و همچنین قدرت های جدیدی از روح متعالی دریافت کنید.

شبیه ساز نبرد با شیطان!

در آخر ماجرا نیز باید به صلیب کشیده شوید زیرا که زندگی عیسی مسیح بدون این مرحله معنی پیدا نمی کند. به هر حال این به صلیب کشیده شدن نیز چندان جدی نیست و بعد از آن دوباره می توانید به دنیا برگردید و در آن بچرخید. به هر حال اینکه توسعه دهنده از همین الان تمام زیر و بم بازی را مشخص کرده است نیز چندان جالب نیست.

کمپانی PlayWay مسئولیت عرضه بازی را برعهده گرفته است و حتی یک صفحه استیم نیز برای این بازی ایجاد شده است. فعلا هیچ گونه تاریخ عرضه ای در دسترس نیست اما به نظر می رسد هنگام کریسمس شاهد عرضه آن باشیم زیرا که این بهترین زمان برای انتشار بازی خواهد بود. قرار گرفتن در زندگی حضرت مسیح قطعا تجربه ای جالب خواهد بود. نظر شما چیست؟

منبع: PCGAMER


Source link

این مطالب را نیز ببینید!

لوگوی رسمی PS5 معرفی شد؛ تصویر درز کرده کنترلر جدید را ببینید

لوگوی رسمی PS5 معرفی شد؛ تصویر درز کرده کنترلر جدید را ببینید

تصویر کیت توسعه دهندگان کنسول PS5 مدتی است که در اینترنت دست به دست می …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *