صفحه اصلی / Borderlands 3 / صدر در قبضه FIFA 20

صدر در قبضه FIFA 20

مانند همیشه با شروع هفته جدید میلادی، میزان فروش بازی های ویدیویی در کشورهای مختلف نیز منتشر شده است. با توجه به آنکه آمار منتشر شده در کشور بریتانیا معتبر از دیگر مکان های دیگر است به آن می توان استناد کنیم. اما در مورد بازی های برتر این هفته باید گفت که FIFA 20 مانند هفته پیش صدر جدول را به دست آورده است و جای تعجب ندارد که چنین مقامی توسط این بازی به دست آمده است.

از جمله بازی های جدید هفته گذشته می توان به Ghost Recon Breakpoint اشاره کرد که به نسبت شروع بدی نداشته است. این بازی هفته اول را در جایگاه دوم به پایان برده است. نسخه Wildlands بازی هنگام عرضه در مارس ۲۰۱۷ عملکرد پایین تری داشت و آن زمان پنجم شده بود. دیگر بازی منتشر شده این هفته نیز Ghostbusters: The Video Game Remastered بود که مقام ششم را به دست آورده است و بیشترین فروشش را نیز روی کنسول PS4 تجربه کرده است.

هفته گذشته یک سری بازی های قدیمی Xbox One نیز به لطف باندل های فروخته شده توسط مایکروسافت شاهد رشد فروش بودند. برای نمونه Sea of Thieves و Forza Horizon 3 شاهد رشد زیادی در میزان فروش بوده اند و همین باعث شد که دوباره به میان ۱۰ بازی پرفروش هفته برگردند.

در مورد کنسول Switch نیز باید گفت که Mario Kart 8 Deluxe مانند همیشه در میان ۱۰ بازی قرار دارد و این هفته مقام سوم را کسب کرده است و میزان فروش هفته به هفته آن نیز افزایش یافته است. از سوی دیگر بازی The Legend of Zelda: Link’s Awakening جایگاه پنجم خود را حفظ کرده است و البته ۶۰ درصد افت فروش داشته است. از سوی دیگر Borderlands 3 نیز مقام سوم را به خود اختصاص داده است و با کاهش فروش ۴۳ درصدی نیز مواجه شده است.

  1. FIFA 20
  2. Ghost Recon Breakpoint
  3. Borderlands 3
  4. Gears 5
  5. The Legend of Zelda: Link’s Awakening
  6. Ghostbusters: The Video Game Remastered
  7. Mario Kart 8 Deluxe
  8. Sea of Thieves
  9. Minecraft: Xbox Edition
  10. Forza Horizon 3

منبع: GamingBolt


Source link

این مطالب را نیز ببینید!

لوگوی رسمی PS5 معرفی شد؛ تصویر درز کرده کنترلر جدید را ببینید

لوگوی رسمی PS5 معرفی شد؛ تصویر درز کرده کنترلر جدید را ببینید

تصویر کیت توسعه دهندگان کنسول PS5 مدتی است که در اینترنت دست به دست می …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *