صفحه اصلی / 2K / قهرمان بازی در سرزمین رویاها!

قهرمان بازی در سرزمین رویاها!

مدت زیادی است که منتظر عرضه بازی Borderlands 3 هستیم و بالاخره به آن روز نزدیک شدیم. کمپانی ۲K Games در اقدام عجیب کدهای بررسی بازی توسط منتقدان را تنها به چند منبعی که توسط او تایید شده اند فرستاده است و به نظر نگران نقدهای منفی است!

بازی Borderlands 3 دقیقا همان چیزی است که طرفداران انتظار داشتند و دنیایی پر از تفنگ و هیجان در دل خود دارد و نسبت به نسخه های قبلی پیشرفت زیادی داشته است؛ اما منتقدان چه نظری دارند و آیا بازی از نظر آنها نیز جذاب است؟

GameSpot – ۸/۱۰

قهرمان بازی در سرزمین رویاها!

Borderlands 3 هنگامی که بحث به باس فایت هایت ها می کشد یک سری موانع و مشکلات دارد که البته مبارزات توسط سیستم گان پلی فوق العاده و بامزگی بازی پوشیده شده است. داستان شخصیت محور بازی نیز برای یک شوتر مبتنی بر تاراج رضایت بخش است و همچنین مکانیسم های جدید نیز به شما آزادی عمل بیشتری در هنگام بازی می دهد. اگر تا به حال طرفدارا این فرانچایز نبوده اید، بعید است که Borderlands 3 نظر شما را تغییر دهد. بازی ادامه ای خوب برای آنچه که سری تا به حال انجام داده است و یک حس بامزه و شوتری هیرو محور است.

PC Gamer – ۶۳

قهرمان بازی در سرزمین رویاها!

بین باگ ها و دیالوگ هایی که جک نیستند و همچنین خودزنی در زمینه طراحی بازی و البته یک سری طراحی های دیگر که من آن را اسپویل نمی کنم اما واقعا باعث شد از دست آنها بنالم، Borderlands 3 دقیقا مشابه آن چیزی است که در رویدادهای طرفدار محور بازی دیده ایم. یک خودنمایی اغراق شده که انگار همه را برای دیدن آن به گروگان گرفته اند و به آنجا آورده اند. مایه شرم است که سری Borderlands تعادل خود را میان بیهودگی و قلب واقعی بازی از دست داده است. یک Borderlands دیگر را در نظر داشتم و این واقعا Borderlands 3 نیست.

Game Informer – ۸/۱۰

قهرمان بازی در سرزمین رویاها!

Borderlands 3 یک نامه عاشقانه برای طرفدارن و افرادی است که این استایل از بازی را می پسندند. پر از شخصیت ها و المان هایی است که قبلا دیده ایم و البته که طنز ابلهانه بازی نیز پایدر است و بخش شگفت آوری است که به نظر پیشرفتی در خود ندیده است. Gearbox توانسته آرزوی طرفداران را با یک بازی چشمگیر برآورده کند.

Borderlands 3 روز ۱۳ سپتامبر برای کنسول های نسل هشتم و رایانه های شخصی عرضه خواهد شد.

USG – ۴/۵
Polygon – third time’s a chore
Destructoid – ۹/۱۰
PC Gamer – ۶۳
Game Informer – ۸/۱۰
ShackNews – ۹/۱۰
GameSpot – ۸/۱۰

قهرمان بازی در سرزمین رویاها!

منبع: VG247


Source link

این مطالب را نیز ببینید!

تغییرات بزرگ در راه Rainbow Six Siege؛ کاهش قدرت Lesion

تغییرات بزرگ در راه Rainbow Six Siege؛ کاهش قدرت Lesion

Ubisoft بالاخره آپدیت جدید بازی Rainbow Six Siege را به نام Y4S4.3 را منتشر کرده …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *