صفحه اصلی / 2K / قهرمان بازی در سرزمین رویاها!

قهرمان بازی در سرزمین رویاها!

مدت زیادی است که منتظر عرضه بازی Borderlands 3 هستیم و بالاخره به آن روز نزدیک شدیم. کمپانی ۲K Games در اقدام عجیب کدهای بررسی بازی توسط منتقدان را تنها به چند منبعی که توسط او تایید شده اند فرستاده است و به نظر نگران نقدهای منفی است!

بازی Borderlands 3 دقیقا همان چیزی است که طرفداران انتظار داشتند و دنیایی پر از تفنگ و هیجان در دل خود دارد و نسبت به نسخه های قبلی پیشرفت زیادی داشته است؛ اما منتقدان چه نظری دارند و آیا بازی از نظر آنها نیز جذاب است؟

GameSpot – ۸/۱۰

قهرمان بازی در سرزمین رویاها!

Borderlands 3 هنگامی که بحث به باس فایت هایت ها می کشد یک سری موانع و مشکلات دارد که البته مبارزات توسط سیستم گان پلی فوق العاده و بامزگی بازی پوشیده شده است. داستان شخصیت محور بازی نیز برای یک شوتر مبتنی بر تاراج رضایت بخش است و همچنین مکانیسم های جدید نیز به شما آزادی عمل بیشتری در هنگام بازی می دهد. اگر تا به حال طرفدارا این فرانچایز نبوده اید، بعید است که Borderlands 3 نظر شما را تغییر دهد. بازی ادامه ای خوب برای آنچه که سری تا به حال انجام داده است و یک حس بامزه و شوتری هیرو محور است.

PC Gamer – ۶۳

قهرمان بازی در سرزمین رویاها!

بین باگ ها و دیالوگ هایی که جک نیستند و همچنین خودزنی در زمینه طراحی بازی و البته یک سری طراحی های دیگر که من آن را اسپویل نمی کنم اما واقعا باعث شد از دست آنها بنالم، Borderlands 3 دقیقا مشابه آن چیزی است که در رویدادهای طرفدار محور بازی دیده ایم. یک خودنمایی اغراق شده که انگار همه را برای دیدن آن به گروگان گرفته اند و به آنجا آورده اند. مایه شرم است که سری Borderlands تعادل خود را میان بیهودگی و قلب واقعی بازی از دست داده است. یک Borderlands دیگر را در نظر داشتم و این واقعا Borderlands 3 نیست.

Game Informer – ۸/۱۰

قهرمان بازی در سرزمین رویاها!

Borderlands 3 یک نامه عاشقانه برای طرفدارن و افرادی است که این استایل از بازی را می پسندند. پر از شخصیت ها و المان هایی است که قبلا دیده ایم و البته که طنز ابلهانه بازی نیز پایدر است و بخش شگفت آوری است که به نظر پیشرفتی در خود ندیده است. Gearbox توانسته آرزوی طرفداران را با یک بازی چشمگیر برآورده کند.

Borderlands 3 روز ۱۳ سپتامبر برای کنسول های نسل هشتم و رایانه های شخصی عرضه خواهد شد.

USG – ۴/۵
Polygon – third time’s a chore
Destructoid – ۹/۱۰
PC Gamer – ۶۳
Game Informer – ۸/۱۰
ShackNews – ۹/۱۰
GameSpot – ۸/۱۰

قهرمان بازی در سرزمین رویاها!

منبع: VG247


Source link

این مطالب را نیز ببینید!

نسل بعدی فناوری وای فای به نام Wi-Fi 6 سرعتی فوق العاده را به همراه دارد

نسل بعدی فناوری وای فای به نام Wi-Fi 6 سرعتی فوق العاده را به همراه دارد

Wi-Fi Alliance رسما شروع به طی مراحل قانونی نسل جدید وای فای به نام Wi-Fi …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *