صفحه اصلی / Microsoft / مایکروسافت دلیل استفاده کنترلر Xbox Series X از باتری عادی را توضیح داد

مایکروسافت دلیل استفاده کنترلر Xbox Series X از باتری عادی را توضیح داد

مایکروسافت تا به حال اطلاعات بسیار زیادی در مورد کنترلر Xbox Series X منتشر کرده است و می دانیم که چه اندازه این کنترلر نسبت به نسل پیشین بهبود یافته است. اضافه شدن دکمه اشتراک گذاری یکی از ویژگی های اضافه شده است که می تواند گشتن در شبکه های اجتماعی را ساده تر کند. جدا از خود دکمه d-pad نیز تغییرات زیادی به خود دیده است. یکی از بخش هایی که تغییر نکرده است، استفاده از باتری های AA در کنترلر است.

سونی سالهاست که در کنترلرهای خود از باتری های قابل شارژ استفاده می کند اما Xbox به همان روند همیشگی خود در استفاده از باتری های عادی ادامه داده است. این کار می تواند چه دلیلی در کنسول های جدید داشته باشد؟ بر اساس نظر مایکروسافت این باتری ها گزینه های بیشتری در اختیار بازیکن قرار می دهند و کار با آنها راحت تر است.

Jason Ronald که بخشی از تیم مدیریتی Xbox است جدیدا با Digital Foundry مصاحبه کرده است و در مورد استفاده از باتری در کنترلرهای جدید نیز صحبت کرده است. او گفته است که تعداد افرادی که باتری شارژی و همچنین باتری عادی را ترجیح می دهند ۵۰/۵۰ است و اینکه مایکروسافت گزینه استفاده از باتری شارژی را در کنار باتری عادی ارایه می دهد، هر دو این کاربران گفته شده را راضی نگه می دارد:

بحث اصلی وقتی است که واقعا با گیمرها از نزدیک صحبت می کنید. بخش بزرگی هنوز باتری های AA را می خواهند. برای اینکه راه حلی انعطاف پذیر را برای راضی نگه داشتن هر دو پیش بگیریم، ما از یک باتری قابل شارژ در کنار باتری عاد استفاده کرده ایم.

البته باید گفت که باتری شارژی همراه دسته بازی نیست و باید آن را به صورت جداگانه خریداری کنید. هر چند استفاده مداوم از باتری شارژی باعث کاهش عمر آن خواهد شد و همین دلیلی است که بسیاری هنوز از باتری های عادی استفاده می کنند. نظر شما چیست؟

منبع: GamingBolt


Source link

این مطالب را نیز ببینید!

World War Z و خیلی بیشتر

World War Z و خیلی بیشتر

این هفته ناشران بزرگ بازی های ویدیویی تصمیم به در اختیار گذاشتن تعدادی از بازی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *