صفحه اصلی / eSports / مدیر Esports بازی Rainbow Six Siege به دنبال اضافه کردن ۱۰۰ اپراتور به بازی است

مدیر Esports بازی Rainbow Six Siege به دنبال اضافه کردن ۱۰۰ اپراتور به بازی است

بازی Rainbow Six Siege با آپدیت های فصلی مرتب و فوق العاده کاربردی توانسته طرفداران خود را در طول چند سال گذشته حفظ کند و مرتب شخصیت های جدید به بازی اضافه کند. به نظر می رسد که یوبی سافت می خواهد روند اضافه شدن شخصیت ها ادامه پیدا کند و احتمالا ۱۰۰ اپراتور جدید به بازی اضافه شود.

مدیر مسابقات Esports بازی Rainbow Six Siege به نام Wie Yue اخیرا در مصاحبه ای موضوعات مختلفی را هدف قرار داده است و همچنین در مورد مقبولیت این بازی میان عموم نیز صحبت کرده است. او گفته است که هدف اصلی حضور Rainbow Six Siege در Esports این است که تجربه ای سرگرم کننده و عالی برای ۱۰ سال آینده ایجاد شود. او در ادامه گفت که منظورش از ۱۰ سال واقعا ۱۰ سال تمام است و یوبی سافت می خواهد سالها در این مسابقات بماند.

او در ادامه گفت که می خواهد ۱۰۰ اپراتور به بازی اضافه کند و در نتیجه هنوز راه فوق العاده زیادی تا آن روز مانده است. امروز آپدیت جدید بازی به نام Rainbow Six Siege Operation: Ember Rise نیز منتشر شده است و حالا ۲۵ عدد اپراتور را در اختیار داریم و تنها نیاز به اضافه شدن ۵۰ اپراتور دیگر داریم. به قولی به اندازه اول راه مانده است! اضافه شدن این ۵۰ هیرو نیز ۴ سال طول کشیده است و هنوز زمان زیادی تا آن روز فاصله داریم.

آپدیت جدید نیز دو اپراتور را به ارمغان آورده است که یکی هجومی است و با قلابش می تواند به تمام ساختمان ها وارد شود و به این طرف و آن طرف بپرد و دیگری که اپراتوری دفاعی است نیز یک شیلد مخصوص دارد که مواد منفجره به آن متصل شده است. فینال مسابقات Rainbow Six Siege نیز به زودی شروع خواهد شد و دو تیم Team Empire و G2 Esports برای برنده شدن خواهند جنگید.

منبع: Dual Shockers


Source link

این مطالب را نیز ببینید!

Valve به دنبال یک روان شناس برای ایجاد سبک جدیدی از گیم پلی است

Valve به دنبال یک روان شناس برای ایجاد سبک جدیدی از گیم پلی است

کمپانی Valve به دنبال اقتصاددان و روان شناس برای شکل دادن به سبک جدیدی از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *