صفحه اصلی / CD Projekt RED / پلات Cyberpunk 2077 از خرده داستان های The Witcher بسیار بزرگ تر است

پلات Cyberpunk 2077 از خرده داستان های The Witcher بسیار بزرگ تر است

استودیو CD Projekt RED بارها ثابت کرده است که یکی از بهترین استودیوها در زمینه داستان و روایت آن در بازی های ویدیویی است. این استودیو در حال حاضر مشغول به ساخت بازی Cyberpunk 2077 است و انتظارات از این بازی بسیار بالاست. اخیرا مصاحبه های مختلفی از توسعه دهندگان بازی منتشر شده است و حالا کارگردان بازی در مصاحبه دیگری از بزرگی داستان صحبت کرده است و آن را با خرده داستان های انسانی The Witcher مقایسه کرده است.

Blacha در گفتگو با وب سایت لهستانی Inn: Poland در مورد داستان بازی نظر داده است:

از نقطه نظر یک سازنده، بازی Cyberpunk 2077 داستانی در مورد قهرمانانی است که در مقابله با دنیای بازی هستند. این دنیا خودش در واقع یکی از همین قهرمانان است. برای من همه چیز بسیار بزرگ تر از خرده داستان های انسانی نشان داده شده در سری The Witcher است.

به نظر می رسد که استودیو تلاش زیادی برای نوشتن بازی Cyberpunk 2077 به خرج داده است. Blacha در این گفتگو فاش ساخته است که نویسندگان حدود ۲ جلد کتاب دیالوگ نوشته اند و حتی بعد از اینکه کار نوشتن تمام شده است، بازهم نظرات و بازخوردهای جدیدی اعمال شده اند:

چقدر متن به طور کلی ساخته شد؟ من هنوز کاملا جمع بندی نکرده ام و فعلا در حال فهمیدن میزان متنی هستیم که نویسندگان ما نوشته اند. ما البته دو جلد دیالوگ نوشته ایم و دو جلد نیز نظرات مختلف روی داستان. تازه متن هایی که در بازی وارد نشد نیز به کنار. به هر حال میزان واژه های به کار رفته در داستان بازی قابل شمارش نیست اما تعداد آنها بسیار زیاد است.

بازی Cyberpunk 2077 روز ۱۶ آوریل ۲۰۲۰ برای کنسول های PS4 و Xbox One و PC عرضه خواهد شد. اخیرا گفته شده است که روند توسعه بازی وارد مرحله پیش انتشار شده است. نظر شما چیست؟

منبع: GamingBolt


Source link

این مطالب را نیز ببینید!

دو مبارز جدید Tekken 7 معرفی شدند: این Fahkumram تازه وارد!

دو مبارز جدید Tekken 7 معرفی شدند: این Fahkumram تازه وارد!

کمپانی Bandai Namco تریلر سیزن پس سوم بازی Tekken 7 را منتشر کرده است و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *