صفحه اصلی / PlayStation / کنترلر لمسی PS5 یک تکامل بی نقص است

کنترلر لمسی PS5 یک تکامل بی نقص است

سونی تا به حال صحبت های زیادی در مورد کنسول جدید خود به نام PS5 داشته است. چیزی که همیشه مورد بحث قرار می گیرد، تغییرات رادیکال سخت افزار کنسول نسبت به PS4 است. همه می دانیم که گرافیک کنسول فوق العاده خواهد بود و همچنین استفاده از SSD نیز سرعت بارگذاری را فوق العاده بالا می برد اما در مورد کنترلر جدید این کنسول چه می دانیم؟ آیا این دسته کنترل مانند DualShock نسل قبلی است یا خیر؟

یکی از تغییراتی که در مورد این دسته کنترل می دانیم قابلیت لمس است. این دسته جدید یک سری دکمه های حسی خواهند داشت و اضافه شدن آنها تاثیر زیادی روی گیم پلی بازی خواهد گذاشت. جدا از آن فعلا چیزی نمی دانیم اما صحبت های توسعه دهندگان و همچنین افرادی که از روند توسعه PS5 خبر دارند می تواند کمک کننده باشد. تا به حال افراد زیادی از هیجان خود پیرامون کنسول جدید گفته اند و یکی از آنها نیز مدیر عامل استودیوهای سونی Sony Interactive Entertainment به نام Jim Ryan است.

Jim Ryan در صحبت های خود از انتظار موفقیت بالای دسته کنترلر لمسی کنسول PS5 گفته است و همچنین از تغییرات گرافیکی جدیدی که قابلیت ایجاد یک انقلاب در عرصه بازی های ویدیویی را دارد تمجید کرده است. او در این مورد گفته است که:

کنترلر لمسی PS5 یک تکامل بی نقص استمن شخصا یک نسخه آزمایشی از Gran Turismo Sport را بازی کردم. واقعا هنگامی که گیم پلی جدید را با DualShock 4 فعلی مقایسه کردم، شگفت زده شوم. این ویژگی فوق العاده امیدبخش است. البته که بهبودهای گرافیکی زیادی نسبت به PS4 انجام گرفته است و من باور دارم که این حس یک انقلاب و تکامل بی نقص در زمینه بازی های ویدیویی است.

سونی تایید کرده است که کنسول PS5 در تعطیلات ۲۰۲۰ عرضه خواهد شد و همچنین قرار است چند ماه آینده به صورت کامل معرفی شود. به زودی خبرهای جدیدی خواهیم شنید. نظر شما چیست؟

منبع: GamingBolt


Source link

این مطالب را نیز ببینید!

لوگوی رسمی PS5 معرفی شد؛ تصویر درز کرده کنترلر جدید را ببینید

لوگوی رسمی PS5 معرفی شد؛ تصویر درز کرده کنترلر جدید را ببینید

تصویر کیت توسعه دهندگان کنسول PS5 مدتی است که در اینترنت دست به دست می …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *